UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
sienu apdare
Autors: feliks200 ()
Datums: 19/07/2009 20:13

maja tikko no gazbetona uzcelta,ko talak darit ar ieksejam sienam??Ka labak,letak utt.?

Re: sienu apdare
Datums: 24/07/2009 16:35

tad ko?labāk vai lētāk?



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **     **  ********   **    **        ** 
 ***   ***   **   **   **     **   **  **         ** 
 **** ****    ** **    **     **    ****          ** 
 ** *** **     ***     **     **     **           ** 
 **     **    ** **    **     **     **     **    ** 
 **     **   **   **   **     **     **     **    ** 
 **     **  **     **  ********      **      ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.