UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dokumenti :  Building.Lv Forums

Līgumi, tāmes, atļaujas, projekti u.c
zemesgramata
Autors: eh eh eh ()
Datums: 30/11/2009 14:51

jautaajums sekojoshh. kas jaadara jeb kaadi papiiri nepiecieshami. lai jaunbuuvi ierakstiitui zemesgraamataa?

Re: zemesgramata
Autors: intarsķi ()
Datums: 10/01/2010 17:06

īsti nezinu!!!

Re: zemesgramata
Autors: tanta ()
Datums: 10/01/2010 17:25

Jaunbūvi jādabū kadastra reģistrā, VZD tātad jāiesniedz būvniecības likumības apstiprinājuma papīri un japasūta tehniskā inventarizācija... tad notārs sakārto pieteikumu reģistrēšanai un var doties pie zemesgrāmatu tiesneša. Kopā tas velk vismaz ~ Ls 500,-



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **    **  **        ********    ******  
 ***   ***  ***   **  **        **     **  **    ** 
 **** ****  ****  **  **        **     **  **       
 ** *** **  ** ** **  **        **     **  **       
 **     **  **  ****  **        **     **  **       
 **     **  **   ***  **        **     **  **    ** 
 **     **  **    **  ********  ********    ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.