UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dokumenti :  Building.Lv Forums

Līgumi, tāmes, atļaujas, projekti u.c
zemesgramata
Autors: eh eh eh ()
Datums: 30/11/2009 14:51

jautaajums sekojoshh. kas jaadara jeb kaadi papiiri nepiecieshami. lai jaunbuuvi ierakstiitui zemesgraamataa?

Re: zemesgramata
Autors: intarsķi ()
Datums: 10/01/2010 17:06

īsti nezinu!!!

Re: zemesgramata
Autors: tanta ()
Datums: 10/01/2010 17:25

Jaunbūvi jādabū kadastra reģistrā, VZD tātad jāiesniedz būvniecības likumības apstiprinājuma papīri un japasūta tehniskā inventarizācija... tad notārs sakārto pieteikumu reģistrēšanai un var doties pie zemesgrāmatu tiesneša. Kopā tas velk vismaz ~ Ls 500,-



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******    ******   ********   **     **   *******  
 **    **  **    **  **     **  ***   ***  **     ** 
 **        **        **     **  **** ****  **        
 **        **        ********   ** *** **  ********  
 **        **        **         **     **  **     ** 
 **    **  **    **  **         **     **  **     ** 
  ******    ******   **         **     **   *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.