UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dokumenti :  Building.Lv Forums

Līgumi, tāmes, atļaujas, projekti u.c
Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3
būvatļauja
Autors: intaZ ()
Datums: 09/01/2010 21:41

VĒLOS IEGĀDĀTIES DZĪVOKLI! vai ir kāda iestāde institūcija, kur es varētu apskatīties vai uzzināt vai dzīvoklis ir ierakstīts zemes grāmatā un tam nav nekāda rakstura parādu!
un kāds būtu vēlamais process lai sāktu dzīvokļa remontu rīgas centrā? zinu ka kautkādu būvatļauju jāsaņem. kur tādu var dabūt, cik maksā, cik ātri var dabūt un uz kādu laiku???

Re: būvatļauja
Autors: jtdesign ()
Datums: 10/01/2010 16:17

Kāds ir jau Tev pietiekami pamatīgu putru galvā savārījis, kā liecina izteikto jautājumu forma. Labāk būtu, ja pārtrauktu izteikt apgalvojumus un sāktu ar to, kas Tu esi un ko Tu gribi (attiecībā uz NĪ iegādāšanu) - maksimāli detalizēti (vārdu, personas kodu un kredītkartes skenu nevajag).

Zemesgrāmatai visa informācija viegli iegūstama intenetā on-line, maksas pakalpojums.

Par komunālo parādiem jāinteresējas attiecīgajos dienestos, var sākt ar attiecīgo apsaimniekotāju. Problēmas būs ar visādiem viasatveidīgajiem, ja gribēsi šamos izmantot, bet iepriekšējais īpašnieks vai īrnieks būs palicis ar nenokārtotām saistībām.

Visu būvniecības procesu regulē būvvalde, ja neienāk prātā labāka doma, tad aizstaigāt uz Amatu ielu 4, klientu apkalpošanas centru arī nav sliktākā lieta, ko izdarīt.

Ja izpildīsi pirmajā rindkopā rakstīto, varu arī pa meilu pakonsultēt.

Re: būvatļauja
Autors: intaZ ()
Datums: 10/01/2010 17:04

es gribu pirkt dzīvoklicentra rajonā, bet nav pārliecības ka visi dokumenti ir kārtībā! kādas sekas ir tad ja dzīvoklis nav ierakstīts zemes grāmatā vai nav privatizēts! šie jēdzieni man ir tumši! vēlētos tos izprast.:)

Re: būvatļauja
Autors: tanta ()
Datums: 10/01/2010 17:38

Ir precedenti, kad vairāki muļķīši it kā nopērk vienu un to pašu zemesgrāmatā nereģistrētu īpašumu, bet tad izrādas, ka tas pieder citam, vai arī pieder tam, kas pirmais pagūst reģistrēt. Tiesu procesi tad seko vairāku gadu garumā un, lielākoties, izrādas ka tas, kuram īpašumu izdevies reģistrēt ZG, ir labticīgais ieguvējs un starpnieks/pārdevējs ar visu naudu nekur nav atrodams... centra rajonā dzīvoklis kaut ko maksā, pērkot bez ZG var rēķināties ar to, ka nebūs ne naudiņa, ne dzīvoklis...ja tiešām ir vēlēšanās tā darīt, es varu aizsūtīt konta nummuru uz kuru pārskaitīt to dzīvoklim paredzēto naudiņu, pagalam Jums tā būs tā vai tā...

Re: būvatļauja
Autors: intaZ ()
Datums: 10/01/2010 19:00

tapēc jau es negribu būt to pamuļķu sarakstā! latvijā tādu netrūkst un grudri pārdevēji arī ir daudz!!!:)

Re: būvatļauja
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 11/01/2010 08:06

Vai nepastāv risks otrreiz nopirkt arī Zemesgrāmatā reģistrētu - pa to laika sprīdi, kamēr aiznes un ievada papīrus no notāra līdz Zemesgrāmatai?
Pēc tam gan Zemesgrāmatā izdara atzīmi, ka saņemts jauns nostiprinājuma lūgums, ko izskata 10 dienu laikā.

Re: būvatļauja
Autors: jtdesign ()
Datums: 11/01/2010 11:15

Risks pastāv, tāpēc gudri rīkojas tie, kas papīrus nekavējoties pa taisno stiepj uz ZG. Un naudu maksā caur darījumu kontu vai kā citādāk nodrošinoties (notāra seifā, piemēram, kā variants), ka pārdevējs samaksu saņem tikai pēc īpašuma reģistrācijas ZG jaunajam īpašniekam.

Re: būvatļauja
Autors: intaZ ()
Datums: 11/01/2010 19:50

Kur tā zg ir??? jtdesign, es tev aizūtiju e-pastu ko no šiem dokumentiem var saprast???

Re: būvatļauja
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 12/01/2010 08:15

Bāc, inta!
[www.google.lv]
Tiešām labāk nepažēlo mazliet naudas kādam specam!

Re: būvatļauja
Autors: intaZ ()
Datums: 14/01/2010 19:06

CIK liela ir valsts nodeva iegādājoties dzīvokli? vai ir vēl kautkādas izmaksas iegādājities dzīvokli???

Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******    **    **  **        **     **  **     ** 
 **    **   **   **   **        **     **  **     ** 
 **         **  **    **        **     **  **     ** 
 **   ****  *****     **        **     **  **     ** 
 **    **   **  **    **        **     **   **   **  
 **    **   **   **   **        **     **    ** **   
  ******    **    **  ********   *******      ***    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727