UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dokumenti :  Building.Lv Forums

Līgumi, tāmes, atļaujas, projekti u.c
Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
Kada isti ir seciba....
Autors: Zigissss ()
Datums: 19/02/2010 10:33

Tātad-ir uzcelta māja. Doma sākt kārtot papīrus lai nodotu ekspluatācijā. I*r visas būvatļaujas, piesaistes utt. Māja nav ierakstīta zemesgramatā. Ar ko būtu jāsāk? sākumā jataisa iventarizācija un tad jāraksta zemesgramatā vai otradi? Būs nepieciešams atkartoti taisīt topogrāfisko karti? kam ir jābūt pabeigtam, lai varetu nodot ekspluatācijā-respektīvi cik pabeigtai mājai jābūt gatavai? Sheit ir ļoti daudz temas par šo lietu, tikai visas nekonkretas, un pat varētu teikt pretrunīgas.

Re: Kada isti ir seciba....
Autors: uge ()
Datums: 19/02/2010 12:55

Cik atceros, sākumā inventrizācija, tad zemesgrāmata. Topogrāfija obligāti būs jātaisa vēlreiz. Visvienkāršāk ir aiziet uz būvvaldi un tur uzprasīt. Man tika iedots saraksts ar viņu prasībām. Un pagastiem šīs prasības atšķiras.

Re: Kada isti ir seciba....
Autors: Zigissss ()
Datums: 19/02/2010 13:18

kur jaapiesaka inventarizaacija?

Re: Kada isti ir seciba....
Autors: andisk26 ()
Datums: 19/02/2010 13:20

Man Rīgā :
Inventarizācija ~200 Ls
Sētas novietojuma mērnieku akts ~150 Ls
Mājas novietojuma akts ~150 Ls
Elektro mērijumi ~50 Ls
Skursteņslauķa akts ~50 Ls
SVA ~50 Ls
Satiksmes departaments ~10 Ls
Nepabeigtie darbi, teritorijas labiekārtošana( man bruģis ) ~1500 Ls
zemesgrāmata, notāra pakalpojumi ~50 Ls
Arhitektei droši vien kaut kas jāiedod, par nelielām izmaiņām projektā, un par viņas parakstu.

P.s. Māju nenodošu jo nav tādas naudas, lai man iepūš. Man to nevajag, a to nesaprotu, ja man ko vajag es par to maksāju, ja valstij vajag lai ienāk jauni nodokļi lai dara par savu piķi.




Re: Kada isti ir seciba....
Autors: andisk26 ()
Datums: 19/02/2010 13:21

Inventarizāvija jāpiesaka valsts zemes dienestā.

Re: Kada isti ir seciba....
Autors: Zigissss ()
Datums: 19/02/2010 14:22

kas tas par seetas novietojuma aktu un maajas novietojuma aktu? kaadus lektriibas meriijumus veic???

Re: Kada isti ir seciba....
Autors: andisk26 ()
Datums: 19/02/2010 15:07

Sētas un mājas novietojuma aktu Rīgā veic mērnieku kantoris Rīgas ģeometrs, jo redz viņiem vajag pārliecināties vai mājas augstums, atrasšanās vieta nav nobīdijušies celtniecības laikā, tas pats ar sētu, nedod dievs tu kādam būsi ielīdis teritorijā. Elektro pretestības mērijumus arī Rīgā prasa, vajag dabūt elektriķi ar sertifikātu, lai viņš pamēra un uzraksta aktu, vot tā. Vobšķem jobannā birikrātija, nereālas summas pašreizējā laikā.

Re: Kada isti ir seciba....
Autors: andisk26 ()
Datums: 01/03/2010 14:56

Sakiet lūdzu vai būvinspektors var pieprasīt sētas novietojuma uzmērijumu, elektriķa mērijumus, un skursteņslauķa atzinumu ? Šodien sāku lasīt pieteikumu bet kaut kā nevaru saredzēt kur tas būtu rakstīts. Pielikumā būvvaldes iesnieguma forma
[www.failiem.lv]

Re: Kada isti ir seciba....
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 01/03/2010 15:12

Cik savuklaik par to skursteņslauķa pieprasīšanas pamatu interesējos, tas varētu būt izzīsts no sērijas "un citus " nodošanas būvnoteikumos.

Re: Kada isti ir seciba....
Autors: andisk26 ()
Datums: 01/03/2010 15:20

Nu tad reāli var sūtīt viņu atvainojos, d.rst , ja nav melns uz balta rakstīts ?

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  ********   **     **  **    **  ********  
 **     **  **     **  ***   ***  **   **   **     ** 
 **     **  **     **  **** ****  **  **    **     ** 
 **     **  **     **  ** *** **  *****     **     ** 
 **     **  **     **  **     **  **  **    **     ** 
 **     **  **     **  **     **  **   **   **     ** 
  *******   ********   **     **  **    **  ********  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727