UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dokumenti :  Building.Lv Forums

Līgumi, tāmes, atļaujas, projekti u.c
Pašreizējā: 3 no 4
Re: izmaksas projekta piesaistei u.c atļaujām
Autors: gradis ()
Datums: 07/09/2007 17:03

Paldies,td!

Re: izmaksas projekta piesaistei u.c atļaujām
Autors: andisk26 ()
Datums: 07/09/2007 20:54

Noskaidroju, piesaiste tipveida projektam tanī pašā kantorī 300 Ls, šitais cipars ir ok , nekā iepriekš izskanēja 1000 un vairāk....

Re: izmaksas projekta piesaistei u.c atļaujām
Autors: gradis ()
Datums: 07/09/2007 21:23

Tas ir labi, tad tik uz priekšu. Atceros ka šāda pakalpojuma cena bija kaut kad pirms 2003. gada.

Re: izmaksas projekta piesaistei u.c atļaujām
Autors: Ambrosio ()
Datums: 07/09/2007 21:30

andisk26, 300 Ls laikam tiešām ir normāla cena parastiem cilvēkiem. Manis iepriekš minētais Andris arī runāja par tādu pašu skaitli piesaistes veikšanai.

Re: izmaksas projekta piesaistei u.c atļaujām
Autors: jtdesign ()
Datums: 09/09/2007 21:19

Varbūt, ka kādam arī ir normāla, bet, kamēr nav pamanīti visi zemūdens akmeņi, es to neņemtos apgalvot.

Iz dzīves, paņēmu te no viena būvstarpnieka piesaistīt tipa projektu un tad tik sākās, būvvalde prasa projekta legālas iegādes pierādījumu, bet klientam tāda nav, jo pirkts no kaut kāda apšaubāma kantora, par ko liecināja arī projekta sējuma izpildījums [neapskaužu celtniekus, kam pēc tāda projekta būs jābūvē]. Un vēl kaudze citu sākumā neatrunātu lietu.

Tā kā, var jau zīmēt ģenplānu par Ls 300, kaut tā ir dempingošana, bet tikai tad, ja visas pārējās lietas jau sakārtotas un saskaņotas un tipa projekta pamatu konstrukcija atbilst konkrētajiem grunts apstākļiem būvlaukumā.

Re: izmaksas projekta piesaistei u.c atļaujām
Autors: spk ()
Datums: 10/09/2007 02:55

Interesanti, kāda x pēc būvvalde prasa projekta iegādes legalitātes pierādījumus? Neticu.

Re: izmaksas projekta piesaistei u.c atļaujām
Autors: td ()
Datums: 10/09/2007 14:48

...pastāv tāds Autortiesību aizsardzības likums, tipveida un atkārtoti pielietojamu projektu izmantošanas gadījumā rakstiskam apliecinājumam par autora (projekta īpašnieka) piekrišanu jābūt- vai nu tas ir pirkuma līgums, pilnvara jeb vienkārši saskaņojums... tiesu praksē par šo tematu prasības parasti sākas no pārdesmit tūkstošiem Ls, lielākoties spriedumi ir par kompensācijas piedziņu ne mazāku par 50% no prasītā... autortiesību lietās nav noilguma, prasības ir pārmantojamas... Visu līmeņu tiesām process iziet ~ 3 gados, bet tas atmaksājas.

Re: izmaksas projekta piesaistei u.c atļaujām
Autors: gradis ()
Datums: 11/09/2007 00:35

Domāju, ka tādiem padomdevējiem, kā Ambrosio, tik un tā to nesaprast.

Re: izmaksas projekta piesaistei u.c atļaujām
Autors: Ambrosio ()
Datums: 11/09/2007 02:15

gradis, Tu kaut kā "ņe v kassu" man brauc virsū :) Es šajā forumā esmu izstāstījis savu pieredzi - nekādu viena tante teica vai kaimiņam bija šitā. Kādam tas var noderēt, citam nē - katrs gadījums ir individuāls.

Starp citu, man pašam ir individuāli izstrādās mājas projekts. Protams tas nebija pa n-tajiem tūkstošiem un tik detalizēts, ka var iedot būvfirmai un tiem nerastos nekādi precizējoši jautājumi, bet manai situācijai apmierinošs.

Re: izmaksas projekta piesaistei u.c atļaujām
Autors: spk ()
Datums: 11/09/2007 16:44

td, tas viss ir pareizi, bet jautājums bija - kāda x pēc lai šādu pasākumu veiktu _būvvalde_? Cik man zināms, šai institūcijai autortiesību uzraudzības funkciju nav. Un man kaimiņš arī nopirka projektu neoficiāli, un neviens viņam nekādus naudas dokumentus ar arhitektu neprasīja, un nemaz i netaisījās.

Pašreizējā: 3 no 4


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **     **  **     **   *******   ******** 
 **        **     **  **     **  **     **     **    
 **        **     **  **     **  **     **     **    
 ******    **     **  *********   ********     **    
 **        **     **  **     **         **     **    
 **        **     **  **     **  **     **     **    
 ********   *******   **     **   *******      **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727