UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: 12345Nākošā
Pašreizējā: 1 no 5
Prieks piedavat elektribas taupitaju Wattson
Autors: JanisJanis ()
Datums: 10/09/2009 22:00

Mans gods Jums ziņot ka Es un mani kolēgas uzsākam elektro enerģijas taupītāja Wattson izplatīšanu Latvijā! Sīkāks info lapā: [www.wattsonholmes.eu]. Sevīšķi varētu interesēt elektro un semi-elektro apkures lietotājiem, arī siltumsūknisitiem. Varēsiet pārbaudīt vai naktīs samazinot temperatūru un rītos uzsildot patērēsiet mazāk vai vairāk utt.

Re: Prieks piedavat elektribas taupitaju Wattson
Autors: pauljukas ()
Datums: 10/09/2009 22:09

No pirmās lapas iespaids, ka tas kaut kāds jauns Playstation modelis! :D

Re: Prieks piedavat elektribas taupitaju Wattson
Autors: spk ()
Datums: 11/09/2009 10:27

[www.wattsonholmes.eu]
"Daudzpesējs" pārliecina :D

Re: Prieks piedavat elektribas taupitaju Wattson
Autors: Pow ()
Datums: 11/09/2009 12:00

Es tur neredzu nekādu taupītāju. Tas ir elektroenerģijas skaitītājs.

Kruta šī ierīce būtu, ja varētu tos raidītājus sabāzt pa visu māju un uztvērējs saņemtu visus signālus un saskaitītu kopā, sazīmētu grafikus un sazin ko tur vēl.

Redzot ka sensors maksā tikai 10 latus, es labāk gribētu tikai pliku sensoru, bet pie USB slēdzamu. Pārējo gan jau pats uztaisītu.

Re: Prieks piedavat elektribas taupitaju Wattson
Autors: JanisJanis ()
Datums: 11/09/2009 13:37

Paldies par kļūdu labojumu! Šodien izlabosim.
POW. Ierīci uzliec mājas ievadā un Tev visas mājas patēriņš būs sasummēts, pie USB pieliksi Wattsonu un programā Holmes skatīsies patēriņus pa stundām dienām mēnešiem gadiem CO2, Ls, EUR, kWh, kW vērtībās.

Cieņā
Jānis

Re: Prieks piedavat elektribas taupitaju Wattson
Autors: rbm ()
Datums: 11/09/2009 14:32

vai trisfazniekam tiek pateikts arī cik kurai fāzei patēriņš?
un kur var dabūt detalizētu speceni par šo uzpraikti.

Re: Prieks piedavat elektribas taupitaju Wattson
Autors: JanisJanis ()
Datums: 11/09/2009 16:37

www.diykyoto.com - diezgan daudz precīza info. Latviski vēl gatavojam.

Re: Prieks piedavat elektribas taupitaju Wattson
Autors: Didzisp ()
Datums: 11/09/2009 16:38

Nu pasakiet man kā profesionālam elektroniķim, kā es varu ietaupīt samaksājot 90Ls par pilnīgi nevajadzīgu smuku spēļlietiņu? Nu kā tad es taupīšu? Sievai neļaušu veļu mazgāt, boilerī aukstu ūdeni turēsu, vai ūdeni nesīšu no akas ar spaiņiem. Da cik tie verķi patērē, tik arī parērē un es tak tā pat zinu, ka boileris rij 1,2kW, sūknis 800W un veļmašīna 2kW. Gan jau kādu duraku atradīs, kurš to verķi nopirks, bet normālam saimniekam tādu sū** nafig nevajag.

Re: Prieks piedavat elektribas taupitaju Wattson
Autors: rbm ()
Datums: 11/09/2009 16:56

to Didzisp

Kā es redzu ieguvumu sev - man pa istabām apgaismojums ir dalīts 2-5 zonējumos, pie tam daudzi slēdzi ir dimmerējami, rezultātā palielinot vai samazinot gaismas apjomu varu kaut nedaudz bet ietaupīt apgaismojumu.
Piemēram daudziem reģipšan griestos ir saliktas iebūvētās lampiņas un saspraustas 50W spuldzes rezultātā uz istabu ir 8-10 šādas spuldzes un ieslēdzot visu istabas gaismu patēriņš ir 400-500W.
Tāpat man regulāri sieva atgādina par neizslēgtu gaismu kādā no istabām, nosakot "normālo" patēriņu noteiktās diennakts stundās var viegli kontrolēt vai kautkur kautkas nav aizmirsts izslēgt, kas ēd liekos kW.

Protams lai atsistu 90ls būs diezgan ilgi jāseko līdzi rādījumiem, bet gan jau ka pie noteikta patēriņa garākā vai īsākā periodā tas atmaksātos.

Piemēram man mēnesī patēriņš ir 300kW, samazinot to kaut par 30kW verķis atmaksātos 4gados - tāds trekno gadu "gadžets" :)

p.s. pa 50Ls paņemtu kaut rīt.

Re: Prieks piedavat elektribas taupitaju Wattson
Autors: guliks ()
Datums: 11/09/2009 17:13

Ir jau noteikti arī kas labāks par šo_Ļoti, noteikti varēs ietaupīt uz bateriju maiņu tam verķim_Jēgu tam displejam neredzu, kāpēc tas būtu jāstaipa visu laiku līdzi, pietiek tikai ar pc, pričendāļiem datu nolasīšanai un programmatūru_Ebay noteikti par 50Ls pirms 1,5 gadiem kaut ko līdzīgu piedāvāja_

Iet uz lapu: 12345Nākošā
Pašreizējā: 1 no 5


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  ********  **     **  **     **   *******  
 **     **  **         **   **   ***   ***  **     ** 
 **     **  **          ** **    **** ****         ** 
 **     **  ******       ***     ** *** **   *******  
 **     **  **          ** **    **     **         ** 
 **     **  **         **   **   **     **  **     ** 
  *******   **        **     **  **     **   *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727