UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
el. drošibas grupa
Autors: KRASTINS J ()
Datums: 15/11/2009 23:26

KĀDU drošibas grupu pēc tagadējiem noteikumiem vajag lai vadītu būvdarbus 20kV elektroietaisēs, kabeļu, trassformatoru, gaisvadu būves līdz 20 kV!!!

Re: el. drošibas grupa
Autors: fergusons ()
Datums: 16/11/2009 13:30

Domāju ka ar A grupu tev pilnīgi pietiktu!!!

Re: el. drošibas grupa
Autors: gazo ()
Datums: 16/11/2009 13:44

Man šķiet ka ar A grupu būs par īsu, lai vadītu darbus elektroietaisēs, Latvenergo darbu vadītājiem prasa C elektrodrošības grupu



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  *******    *******   **     **   ******    **    ** 
 **     **  **     **   **   **   **    **    **  **  
        **         **    ** **    **           ****   
  *******    *******      ***     **   ****     **    
        **         **    ** **    **    **      **    
 **     **  **     **   **   **   **    **      **    
  *******    *******   **     **   ******       **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.