UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
el. drošibas grupa
Autors: KRASTINS J ()
Datums: 15/11/2009 23:26

KĀDU drošibas grupu pēc tagadējiem noteikumiem vajag lai vadītu būvdarbus 20kV elektroietaisēs, kabeļu, trassformatoru, gaisvadu būves līdz 20 kV!!!

Re: el. drošibas grupa
Autors: fergusons ()
Datums: 16/11/2009 13:30

Domāju ka ar A grupu tev pilnīgi pietiktu!!!

Re: el. drošibas grupa
Autors: gazo ()
Datums: 16/11/2009 13:44

Man šķiet ka ar A grupu būs par īsu, lai vadītu darbus elektroietaisēs, Latvenergo darbu vadītājiem prasa C elektrodrošības grupu



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **      **  **    **  **         *******   **     ** 
 **  **  **  **   **   **        **     **  ***   *** 
 **  **  **  **  **    **        **     **  **** **** 
 **  **  **  *****     **         ********  ** *** ** 
 **  **  **  **  **    **               **  **     ** 
 **  **  **  **   **   **        **     **  **     ** 
  ***  ***   **    **  ********   *******   **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.