UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā1234
Pašreizējā: 4 no 4
Re: eiropas nauda / atbalsts autonomas energosisteemas izveidei?
Autors: IneseX ()
Datums: 09/12/2009 17:30

Nu te mēs arī varētu vienoties, uz šādas nots! :) Jo iepriekšējo komentāri tomēr bija: Latvijā tas nav un nebūs, jo....!
par to, ka Saule ir visa sākums, nediskutējam,par to neviens laikam nešaubās. Diskusija tomēr bija par Saules enerģijas nepastarpinātu izmantošanu, jo citādi jau mēs varam tagad runāt arī par naftas un akmeņogļu izmantošanu, jo tās jau arī ir uzkrājušas to pašu Saules enerģiju, ko atbrīvojam sadedzinot.... ;)
Gaidām jaunās tehnoloģijas! :)

Re: eiropas nauda / atbalsts autonomas energosisteemas izveidei?
Autors: Didzisp ()
Datums: 09/12/2009 18:53

Izskatās, ka esam nonākuši pie prātīgiem secinājumiem. Vēl tikai gribēju piemetināt par zinatniekiem, kuri autoratīvi bīda saules enerģijas izmantošanas idejas. Es galīgi neapšaubu zinātnieku zināšanas un protams viņi stundas skolā nav bastojuši, bet ir cita problēma. Kur tad zinātnieki naudu ņem? Naudu dod deputāti, bet liela daļa no viņiem gan fiziku skolā nav mācijušies. Paši tak zinat, ka Latvijā bērnudārzā bērniem dibenus drīkst slaucīt tikai ar augstāko izglītību, bet par ministru gan mierīgi var būt "partijas biedrs" ar knapu vidējo izglītību:). Tad nu zinātnieki "kar makaronus uz ausīm" deputātiem, lai tikai tie naudiņu piešķir zinātnei. Diemžēl zinātnieku teiktajam dažādos žurnālos vienmēr ticēt nevar- vajag tak publicitati.

Re: eiropas nauda / atbalsts autonomas energosisteemas izveidei?
Autors: Antins ()
Datums: 09/12/2009 19:13

kaads sakars augstaakajai izgliitiibai ar smadzeneem? esmu redzeejis ne vienu vien keksu ar augstaako izgliitiibu, kuri peec buutiibas ir prasti stulbenji. un gudrus cilveekus ar videejo un pat pamatizgliitiibu. jeb ir teorija, ka maaciibu iestaade ieliek smadzenes, ja jamo saakotneeji nav?
veel ik pa briidim pa radio dzirdams kkas tipa "zinaatnieki atklaajushi ka tase kafijas dienaa samazina "stojaku"" un tml marazmi. man skiet, taadiem "zinaatniekiem" iistaa vieta buutu graavju rakshana. zem pieskatiishanas, protams, jo ar taadaam "praata speejaam" apveltiitiem dziivniekiem laapstu bez pieskatiishanas uzticeet ir biistami :D

Re: eiropas nauda / atbalsts autonomas energosisteemas izveidei?
Autors: Martinssssssssssssss ()
Datums: 15/12/2009 04:18

Da ko jus te cakarejat smadzenes citiem.
10 proc. ziema no gaismas sarazo paneļi. Tas ir fakts.
Un vel ir paneļi kuri ražo no zvaigznēm bet tur tiešam tā jauda ir tik smieklīga. Par šiem paneļiem didzisp varētu teik aizmirstiem nav reāli.

Re: eiropas nauda / atbalsts autonomas energosisteemas izveidei?
Autors: Ansis Liepa ()
Datums: 19/12/2009 17:02

Antiņ - laipni lūgts mūsu domubiedru alternatīvo energo tehnoloģiju forumā - Brīvo Metinātāju Forums: [hho.miga.lv]
tur šis tas no taviem sapņiem ir provēts un aprunāts.

vakar, kad bij saulains, tad mans 100w saules bateriju panelis ražoja ~20w elektrības, jāņem vērā, ka tas ir diezgan neilgu laiku, salīdzinot ar vasaru, jo diena īsa. mākoņainā laikā ražo no 0 līdz ~1W :)


automašīnas ģeneriem nelaime tāda, ka tos jāgriež traki ātri. traktoru ģeneri esot jau labāk izmantojami.

vējens kā jau pirmais slīcināmais kucēns man arī neražo diezko daudz, bet kopā ar sauleni nodrošina mājelei (~70kvm dzīvojamai platībai) LED apgaismi un signalizāciju. centos gan vēl pabarot arī portat'vio datoru, bet tik daudz strāvas vēl tomēr man nav.

kolēģiem ir malkas deggāzu katli motoru darbināšanai un darbojas tā lieta ļoti labi, bet man vislabāk patiktu ja kādam būtu strādājošs Stirlinga dampis, kautvai ar 100W jaudu, to es ar lielāko prieku nopirktu par autora nosaukto cenu.

Re: eiropas nauda / atbalsts autonomas energosisteemas izveidei?
Autors: eltriks ()
Datums: 20/12/2009 00:26

Ko var raudāt, ka nav kur uzkrāt enerģiju_Ar saražotajiem W cep augšā ūdeņradi un to atkal izmanto tālāk pēc cik ilga laika vēlies_

Re: eiropas nauda / atbalsts autonomas energosisteemas izveidei?
Autors: Matrixs ()
Datums: 13/01/2010 14:37

Sveiki!
Mani baigi ieinteresēja tā deggāzes padaerīšana. Kur ir iespēja precīzak palasīt kā iegūst deggāzino malkas, kādi tur katli, varbūt pieejami arī kādi rasējumi?

Iet uz lapu: Iepriekšējā1234
Pašreizējā: 4 no 4


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  *******   **    **  **        ********   **    ** 
 **     **  ***   **  **        **     **   **  **  
 **     **  ****  **  **        **     **    ****   
  ********  ** ** **  **        **     **     **    
        **  **  ****  **        **     **     **    
 **     **  **   ***  **        **     **     **    
  *******   **    **  ********  ********      **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727