UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3
Re: Udensvads aizsalis.
Autors: Grīnbergs ()
Datums: 05/03/2011 15:22

Baigi atvainojos, nevis kompresors, bet ūdens sūknis bez hidrofora. To noņēmām, lai sāls nesačakarē gumijas. Ražotājfirmu nepateikšu, izskatījās pēc: Ražots "kaimiņonkuls".

Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3


Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******    ********   **    **  **    **   ******   
 **    **   **     **   **  **   ***   **  **    **  
 **         **     **    ****    ****  **  **        
 **   ****  ********      **     ** ** **  **   **** 
 **    **   **     **     **     **  ****  **    **  
 **    **   **     **     **     **   ***  **    **  
  ******    ********      **     **    **   ******   

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.