UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3
Re: Udensvads aizsalis.
Autors: Grīnbergs ()
Datums: 05/03/2011 15:22

Baigi atvainojos, nevis kompresors, bet ūdens sūknis bez hidrofora. To noņēmām, lai sāls nesačakarē gumijas. Ražotājfirmu nepateikšu, izskatījās pēc: Ražots "kaimiņonkuls".

Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **    **  **      **  **     **  ******** 
  **   **   **   **   **  **  **  **     **  **       
   ** **    **  **    **  **  **  **     **  **       
    ***     *****     **  **  **  **     **  ******   
   ** **    **  **    **  **  **   **   **   **       
  **   **   **   **   **  **  **    ** **    **       
 **     **  **    **   ***  ***      ***     ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.