UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 4 no 5
Re: Mājas kinozāle
Autors: Tomst ()
Datums: 21/02/2010 23:48

m. Wrote:
-------------------------------------------------------
> Videoprojekciju ekraanos izskirtspeeja ir kaa
> videjaaa mobilajaa telefonaa.


paradi man kaut vienu telefonu ar 1280x720 rezoluciju

Re: Mājas kinozāle
Autors: m. ()
Datums: 22/02/2010 00:07

Nesmu redzeejis diozhu ekraaanu ar tadu diozhu skaitu. Dzirdeeju par jaunaakajiem sasniegumiem saj jomaa - koferiishiem kurus var atlociit un sanaak kvadratains diozhu ekraana gabals, shos gabalus tad var spraust kopaa un veidot lielo ekraanu. Bet kaa vienmeer darbojaas *par visu ir jamaksaa* fishka.

Re: Mājas kinozāle
Autors: Tomst ()
Datums: 22/02/2010 00:23

m. Wrote:
-------------------------------------------------------
> Nesmu redzeejis diozhu ekraaanu ar tadu diozhu
> skaitu. Dzirdeeju par jaunaakajiem sasniegumiem
> saj jomaa - koferiishiem kurus var atlociit un
> sanaak kvadratains diozhu ekraana gabals, shos
> gabalus tad var spraust kopaa un veidot lielo
> ekraanu. Bet kaa vienmeer darbojaas *par visu ir
> jamaksaa* fishka.

diozu nee .. bet bija rakstits Videoprojekciju ekraanos izskirtspeeja ir kaa
> videjaaa mobilajaa telefonaa.
taatad projekcijas
nu jaa diozu paneljus vairaak izmanto reklamai kas skatami no ieverojama attaluma

Re: Mājas kinozāle
Autors: elektriķis Māris ()
Datums: 22/02/2010 11:54

Tomst, par tiem ekrāniem.
imho tas nav arguments "...un viss ir ok un nav tie ekrani japerk ar cetrcipacu cenaam".
No tavas puses tas varētu būt arguments, ja tu, piem., brauc ar zapiņu, jo piem. VW maksā 100x dārgāk. Bet nu zapiņš tak ir OK, jo uz priekšu kust!

Nav man ne projektora, ne ekrāna, t.i. projektors ir, bet paštaisīts, ko nelietoju.
Pagaidām vienkārši nav kur to visu normāli uzlikt, bet savlaik bija doma vienu telpu pacelt līdz home theater līmenim, tā kā šādā tāda poņa par to ir, jo bišku parakos pa www.

Re: Mājas kinozāle
Autors: Pow ()
Datums: 22/02/2010 12:35

"Par ātras kurstības atainošanu - plazmas modeļiem (jebkuram jaunajam Panasonic, LG un Samsung) ir 600 Hz procesors, resp. attēls tiek atjaunots ar 600 Hz. Gribētos redzēt kaut vienu LCD tuvu kaut trešdaļai no šitās vērtības."

aaaa:
600Hz ir subfield drive frekvence. Tu to vari saukt par attēla atjaunošanu, es to saukšu par pikseļu mirgošanas frekvenci. Plazmas tehnoloģijai ir tāds mīnuss, ka pikselim nevar regulēt spilgtumu - viņš ir vai nu ieslēgts vai izslēgts. Attiecīgi lai panāktu dažādus spilgtuma līmeņus, tas pikselis tiek mirkšķināts. Un tam procesam ir 600Hz frekvence. Vienkārši plazmisti tehnoloģijas trūkumu grib pārvērst par mārketinga triku - 600Hz, WOW!. Ir cilvēki kas uz to iekrīt.
Nez kāpēc neviens nerunā, ka plazmai pikselim ir iespējami tikai 13 (clear drive) vai 256 (conventional drive) pelēkā toņi. Viss pārējais tiek panākts ar dithering.

Re: Mājas kinozāle
Autors: Tomst ()
Datums: 22/02/2010 14:51

elektriķis Māris Wrote:
-------------------------------------------------------
> Tomst, par tiem ekrāniem.
> imho tas nav arguments "...un viss ir ok un nav
> tie ekrani japerk ar cetrcipacu cenaam".
> No tavas puses tas varētu būt arguments, ja tu,
> piem., brauc ar zapiņu, jo piem. VW maksā 100x
> dārgāk. Bet nu zapiņš tak ir OK, jo uz
> priekšu kust!
>
> Nav man ne projektora, ne ekrāna, t.i. projektors
> ir, bet paštaisīts, ko nelietoju.
> Pagaidām vienkārši nav kur to visu normāli
> uzlikt, bet savlaik bija doma vienu telpu pacelt
> līdz home theater līmenim, tā kā šādā tāda
> poņa par to ir, jo bišku parakos pa www.

nu taa iisti tas salidzinajums nederees jo tu jau tam 100 reiz dargakam vw neliksi 100reiz dargakas riepas par zapinja riepaam, elju un bendziinu ari neliesi 100reiz dargaku un otrkaart viens ir tas ko tu lasi www un otrs ir tas ko tu pats esi parbaudijis inetaa tu lasi principaa reklaamu no razotaju puses kuri izmanto visu visaugstakajaa limenii bet kaa jau es teicu man vijsh darbojaas parsvaraa kaa televizors un nav satelita kanaliem taada kvalitate lai atmaksaatos 100reiz daargaaks ekraans. vot noperc un patestee un pectam pasaki sev ka bij veerts izlikt 1500ls par 10procentu labaaku bildi.
protams ja man buutu lieki(tieshaam lieki) tuukstoshi varbuut jau es nopirktu bet ir lietas svarigaakas.

Re: Mājas kinozāle
Autors: elektriķis Māris ()
Datums: 22/02/2010 16:34

labi, nejauc savu SAT kanālus ar HD home theater.
Bilde projicējās arī uz aizskariem! :D
eu, cilvēk, es tak teicu piemēram, iešu vēl te aprēķinus veikt, 100, bija pirmais cipars kas ienāca prātā, projekcijas ekrāni ir arī par 5zīmju skaitli(padomā cik esi ietaupījis, jauns VW golfs sanāk :) )


LCD vs Plasma grandi, sāciet jaunu topiku, autors pēcāk jau minēja, ka domā tikai par projekciju!

Re: Mājas kinozāle
Autors: Tomst ()
Datums: 22/02/2010 19:59

nu es nestrideshos
bet labaak panjem noperc projektoru par cetrciparu skaitli ar HD un patestee ar savu aci
man ir tas projektors un es patesteju
bet nu protams katram savu ,vienam vajag skatities filmas un otram vajag chomiem pateikt par kaadu cenu es to visu nopirku (tas nebij domats kaa apvainojums ,bet taadu ir daudz)

Re: Mājas kinozāle
Autors: Didzisp ()
Datums: 22/02/2010 20:21

Ja runa par projektoriem, tad pat pie visdārgākā aparāta vajadzēs pilnībā aptumšot istabu. Daudzi iedomājās, ka krutie projektori ar pulkajiem lumēniem varēs parādīt bildi arī gaišā telpā, bet tā nav. Filmas var satīties tikai pilnīgā tumsā, jo tikai pilnīgā tumsa baltu ekrānu var panākt melnu. Ja uz ekrāna ir kaut nedaudz gismas, tad tiek zaudēts melnā līmenis. Nevienā kinoteātrī logus vaļā netur:), ta kā jāparedz arī logu aptumšošana.

Re: Mājas kinozāle
Autors: elektriķis Māris ()
Datums: 22/02/2010 23:01

Tomst, vai esi redzējis projekciju uz rūpnieciski ražota ekrāna?


par gaumi sen neviens nestrīdas, par to smejās!

Pašreizējā: 4 no 5


Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **   *******   ********   **    **  ******** 
  **  **   **     **  **     **  ***   **     **    
   ****    **         **     **  ****  **     **    
    **     ********   ********   ** ** **     **    
    **     **     **  **     **  **  ****     **    
    **     **     **  **     **  **   ***     **    
    **      *******   ********   **    **     **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727