UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
radiatoru maiņa
Autors: gundaris ()
Datums: 10/03/2010 11:57

113 mājā ir mazie sūdīgie radiatori vai pēc būtibas es varu uzlikt lielos labos radiatorus? tas ir likumīgi?

Re: radiatoru maiņa
Autors: z ()
Datums: 10/03/2010 13:59

ne tikai nelikumīgi, bet pat kaitnieciski. ir visas iespējas tādā veidā atstāt bez siltuma kaimiņus.

Re: radiatoru maiņa
Autors: soseds2 ()
Datums: 11/03/2010 23:16

To var izdarit ari oficiali saskanojot ar siltuma piegadataju un apsaimniekotaju!



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  ********  **    **   ******     ******   
 ***   **  **         **  **   **    **   **    **  
 ****  **  **          ****    **         **        
 ** ** **  ******       **     **   ****  **   **** 
 **  ****  **           **     **    **   **    **  
 **   ***  **           **     **    **   **    **  
 **    **  ********     **      ******     ******   

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.