UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
radiatoru maiņa
Autors: gundaris ()
Datums: 10/03/2010 11:57

113 mājā ir mazie sūdīgie radiatori vai pēc būtibas es varu uzlikt lielos labos radiatorus? tas ir likumīgi?

Re: radiatoru maiņa
Autors: z ()
Datums: 10/03/2010 13:59

ne tikai nelikumīgi, bet pat kaitnieciski. ir visas iespējas tādā veidā atstāt bez siltuma kaimiņus.

Re: radiatoru maiņa
Autors: soseds2 ()
Datums: 11/03/2010 23:16

To var izdarit ari oficiali saskanojot ar siltuma piegadataju un apsaimniekotaju!



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******   ********  **         ********   *******  
 **    **  **    **  **    **      **     **     ** 
 **            **    **    **      **            ** 
 **           **     **    **      **      *******  
 **          **      *********     **            ** 
 **    **    **            **      **     **     ** 
  ******     **            **      **      *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.