UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 3 no 13
Re: Komforts vai Hromets
Autors: kaamis ()
Datums: 06/02/2015 10:33

Jankouzs tas katls tiešām izskatās labs īpaši tīrīšana, bet pārāk tālu no manis! Esmu no Liepājas puses un dzīties uz LV otru galu būtu neprāts.
Tev tur 1 bildē sakususi siltumizolācijas čaula pie katla!

pamats topošais tavs gadījums pierāda, ka LV ražotājiem tomēr tā kvalitāte staigā un labāk izvēlēties kādu pazīstamu ārzemju ražotāja katlu.

Re: Komforts vai Hromets
Autors: khe ()
Datums: 06/02/2015 12:55

Drīzāk vajag piespiest vietējos labot savas kļūdas un celt darba kultūru un attieksmi, kaut vai caur brāķu novēršanu, nevis mesties tāpēc izdot naudu citur. Ja jau reiz noskatīts attiecīga izpildījuma katls...

Re: Komforts vai Hromets
Autors: Jankouzs ()
Datums: 06/02/2015 18:31

Sveiki! Es ar šo katlu lietoju pirmo sezonu un esmu baigi apmierināts,tas meistars Žeņa tiešām raujās melnu muti,lai nopelnītu savai iztikai,darba viņam ir tiešām ļoti daudz,viņš pat reklāmu nekur neliek,jo netiek galā ar darbiem,galu galā ir tikai divas rokas! Man pat viņa ir nedaudz žēl,ka viņš tā rukā par tik smieklīgām naudām un taisa tik foršus katlus! Piemēram mans 25kw katls par 600eur tas tak ir smieklīgi materiāla cena bez maz vai! Nezinu cik ilgi viņš tā vilks!Bet kā viņš saka,labāk strādāju par tādu naudu melnu muti,nekā ceļu cenu augšā,bet nopelnu mazāk,jo nav pasūtītāju! Cilvēkiem nauda esot tik cik tā esot!
Par mucas uzpildīšanu,jau vienā tēmā rakstīju,ja laba sausa malka,tad piebāžot pilnīgi pilnu katlu un kurinot tikai savu 1 tonnu aku varu uzpildīt ar vienu krāsni,tagat,kad kurinu arī māju un silto ūdens boileri,tad kādas 3 kurtuves vajag,bet nepiebāžot pilnīgi pilnas,man malka tagat ar ne pārāk sausa un miksēju ar šāļiem!
Ja kādam noder reku meistara Žeņas tel. nr.mob.26840099 Varat teikt ka no Jāņa no Plakanciema

Re: Komforts vai Hromets
Autors: es te ()
Datums: 06/02/2015 19:14

Labāk nezvaniet un nesakiet, ka jūs no Jāņa kurš no Plakanciema, kas Jums Žeņas nemz nav žēl? :)

Re: Komforts vai Hromets
Autors: Jankouzs ()
Datums: 06/02/2015 19:19

Finansiāli man tur galīgi nav nekādas intereses ,ja kas mans bizness un nodarbošanās!
www.gridasparkets.lv

Re: Komforts vai Hromets
Autors: Jankouzs ()
Datums: 06/02/2015 19:24

Ja kas tikko runāju ar Žeņu pa tel. 25 kw katls viņam tagat maksā 620eur un 20kw katls 470eur,
par lielākiem cenas nezinu!

Re: Komforts vai Hromets
Autors: Jankouzs ()
Datums: 06/02/2015 19:26

Stāstīja par to ka ir iespējams pasūtīt speciālus ieliktņus siltummaiņa trubās kas samazina dūmgāzu temperatūru ,kas tā pat jau ir ļoti o.k.

Re: Komforts vai Hromets
Autors: kaamis ()
Datums: 10/02/2015 20:52

Jautājums joprojām aktuāls!

Vel kāds var padalīties savā pieredzē ar hromets katliem?
Kas cenu diapzonā līdz 900eiro būtu labāks hromets 25kw vai Viadrus U22 5D. Māja vidēji siltināta 180m2 plānots arī aķis 1~1,5t uzstādīti tiks tikai radiātori bez siltām grīdām.
Vel tiek izskatīts variants ar Atmos, kas iet pāri budžetam plānotajam :)

Re: Komforts vai Hromets
Autors: Jankouzs ()
Datums: 11/02/2015 11:15

Es tik varu vēlreiz atkārtoties,ja ņem čugunnieku,tad U22 5d tev būs par švaku,ja liksi akumulatoru 1-1,5t,ja bez aķa tad uz taviem 180m2 būtu pietiekami,bet ne ar aku! Var jau ņemt,bet būs ilgi jākurina un bieži jāpiemet malka! Malka arī tik 40cm lien iekšā 7d būtu cita štelle,lielāka kurtuve un jaudīgāks!Es ar savu čugunnieku savus 130m2 plus aķi tonnu kurināju kādas 6 h Ik pa 1h piemetot malku,tagat ar jauno katlu varu uzdzīt visu 3h nu ja māja atdzisusi tad varbūt max 4h

Re: Komforts vai Hromets
Autors: Jankouzs ()
Datums: 11/02/2015 11:19

Pie kam kad kurināju ar čugunnieku es kurināju ar briketēm,kuras tomēr dod lielāku karstumu,bet tagat kurinu ar malku! Domājuka ar čugunnieku un ar malku būtu bijis vēl jautrāk,jo malka tomēr nedod tik lielu karstumu kā briketes!

Pašreizējā: 3 no 13


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **     **  ********   **     **  ********  
 ***   ***   **   **   **     **  **     **  **     ** 
 **** ****    ** **    **     **  **     **  **     ** 
 ** *** **     ***     **     **  **     **  ********  
 **     **    ** **    **     **   **   **   **        
 **     **   **   **   **     **    ** **    **        
 **     **  **     **  ********      ***     **        

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727