UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 14 no 15
Re: KPFI
Autors: J ()
Datums: 17/10/2012 15:05

NIBE tehniskajos parametros uzrāda COP apmēram 3.4~3.5 pie 0C ienākošās un 50C aizejošās temperatūras. Domāju, ka pie 8C ienākošās un 50 izejošās vajadzētu būt krietni vairāk.

Kāds Tev aaaa siltumsūkņa modelis?

Re: KPFI
Autors: aaaa ()
Datums: 17/10/2012 15:24

Nu paskaties, cik tam pašam Nibe ir COP pie 65 aizejošās!!! Ar 50 grādīgu gāzi tu nekad ūdeni līdz 50 neuzsildīsi.

Re: KPFI
Autors: Aigi_nr1 ()
Datums: 18/10/2012 09:30

Man aizies jau otrā kurināšanas sezona ar Gaiss-Ūdens SS, kas tika veiksmīgi iegādāts pateicoties KPFI.
Man nerāda COPus, bet naudas izteiksmē ietaupījums oktobrī būs kādi 60% līdz 65%. Pirms tam bija jonu apkures katls. Esmu ļoti apmierināts. Ziemā plānoju ka varēs ietaupīt 35-45%, ja ziema būs tāda pati kā iepriekš.
Vararā siltais ūdens tika sildīts pat lētāk kā ar tenu.

Re: KPFI
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 06/11/2012 13:41

Ievieš kautkādus noteikumus:

Latvijā ieviesīs elektroenerģijas neto norēķinu sistēmu.
Tiesības slēgt līgumu par neto norēķinu sistēmas izmantošanu būs mājsaimniecības lietotājiem, ja elektroenerģija mājsaimniecībā tiek ražota, izmantojot atjaunojamos energoresursus; tā tiek ražota un izlietota viena sistēmas pieslēguma ietvaros; mājsaimniecībā uzstādīto elektroenerģijas ražošanas iekārtu darba spriegums nepārsniedz 400 voltus un kopējā darba strāva vienfāzes vai trīsfāzu pieslēgumā nepārsniedz 16 ampērus. Jaudas ierobežojums likumprojektā ir noteikts, pamatojoties uz sadales sistēmas operatora AS "Sadales tīkls" izstrādāto kārtību par mikroģeneratoru pieslēgumu sadales sistēmai.

Nezinu, vai noteikumi slikti vai labi (arī neko ģenerēt pagaidām netaisos), tikai redzu, ka uz mani kā tipveida pāķi ar malkaszāģi noteikumi neattieksies...

Re: KPFI
Autors: aaaa ()
Datums: 06/11/2012 16:09

Acīmredzot mans viens kaimiņš kaut ko zināja jau iepriekš, jo šovasar, laikam jau KPFI ietvaros, uzbūvēja baigo pasākumu - granulu katls, papildus uz jumta 16 gab. 2m2/gab. elektriskās saules baterijas un 8 gab. lielās 2m2 ūdens saules baterijas, runājis neesmu, acīmredzot kaut kādu lielu akumulatoru sildīšanai. Vasarā īsta D-puse, tur pa visu vasaru varētu ne pa jokam saražoties elektrību.
[www.delfi.lv]

Re: KPFI
Autors: specs ()
Datums: 06/11/2012 21:23

Kaut arī tavs kaimiņš kaut ko zināja, tad šos ieguldījumus varēs atpelnīt tikai viņa bērni, jo iekārtas ir neadekvāti dārgas + enerģijas iepirkumam ir limiti.

Re: KPFI
Autors: DsKs ()
Datums: 06/11/2012 21:30

aaaa,domaju ka drizak tavs kaimins ir izgriezis cauri EU lidzfinansejumu tiesi granula plus saule , jo cik tagad dzirdu ari nakosgad tiesi privatiem kaut kas atkal bus iespejams ... runa ka lidz 70 % ... a iespejams vins ir uzbuvejis un papirus sagatavos nakosgad un jau sacis ekonomet ar sodienu ;)

Re: KPFI
Autors: jamajamajaaama ()
Datums: 06/11/2012 22:34

Dsks, tev ir kaads oficiaals dokuments shajaa sakaraa?

Re: KPFI
Autors: DsKs ()
Datums: 07/11/2012 08:28

Pagaidam ari nekas oficials nav ... tada info nak no viena cilvecina,kurs pietuvinats sim lietam ... gaidisim ... man pasam ari zinama interese ir par so lietu

Re: KPFI
Autors: lūdzu info ()
Datums: 07/11/2012 08:43

Par to elektroenerģiju ir tā....
Vismaz pēdējā seminārā doma bija tāda.

Ka ielikt tos skaitītājus, kuri griežas tur uz abām pusēm var, bet tu tīklā ielaid savu elektrību tur aptuveni par 2 sant un atpakaļ Tev jāpērk pa 10!!!! un ņemot vērā, ka tas ir galīgi dirsā.. prasa vēl EU licenzētas iekārtas, licenzētai fir'mai tās ir jauzstāda un pļus vēl jābūt apkalpošanas līgums utt.

Tad izdevīgāk nomāt ir Litija aķi nevis barot sistēmu :D

Pašreizējā: 14 no 15


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   ********  ********  ********  ******** 
 **     **  **        **        **           **    
 **     **  **        **        **           **    
 **     **  ******    ******    ******       **    
 **     **  **        **        **           **    
 **     **  **        **        **           **    
 ********   ********  **        ********     **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727