UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 3 no 8
Re: LED lampas praksē
Autors: andris181 ()
Datums: 15/04/2011 12:01

Es pats nu jau 4 mēnešus lietoju šīs: [www.dealextreme.com]
Spožums varēja būt labāks (ap 500 Lm). Gaisma auksti balta. Iedegas uzreiz. Tāda sajūta, ka vēlāk kļūst nedaudz blāvāka, bet varbūt tikai liekas. 1 maksā 9,5 Ls. Ar piegādi problēmu nebija. Kopā ņēmu 5. Sākumā ieliku šo spuldzi stāvlampā, bet stāvlampas kupols samazina spožumu, tāpēc ieliku lustrā - daudz labāk.
Visur saka, ka šīs spuldzes jāliek pieliekamajos, tualetēs, āra gaismā, bet man liekas ja grib, lai viņas ātrāk atmaksājas - dzīvojamās telpās, kur dedzina visilgāk.
Šajā adresē esmu arī aprakstījis projektu par LED spuldžu ierīkošanu:
[andzja.wordpress.com]

Re: LED lampas praksē
Autors: praktiskais latvietis ()
Datums: 15/04/2011 14:22

veicām mērījumumus LED lampiņām un nevienai neatbilst uzrādītie wati pret reāli patērētiem. Daudzām ir pat dubultā. Ja piem. uzrādīts 9W reāli tērē 17W u.t.t. Pret luminiscento spuldzi nav nekādas ekonomijas, pret kvēlspuldzēm protams ir.

Re: LED lampas praksē
Autors: Didzisp ()
Datums: 15/04/2011 14:29

Nu, nu ar ko tad mēriji? Ja ar parastu testeri. tad protams rādīs lielu strāvu. Diožu spuldzēs strāva plūst caur kondensātoru un tas kalpo kā pretestība uz kuras nogāž spriegumu. Skaidrs, ka kondensātors rada reaktīvo jaudu un testeris to uzrāda. Skaitītājs gan reaktīvo jaudu neskaita un tad jauda atbilst uz iepakojuma rakstītajam. Vismaz man ar četrām 1,2W spuldzēm neizdevās iekustināt elektrības skaitītāju :)

Re: LED lampas praksē
Autors: Instigater ()
Datums: 26/04/2011 15:36

Neaizmirstam vēl par CRI parametru spuldzēm. It īpaši diožniecēm. CRI - color rendering index, kas kvēlspuldzēm ir gandrīz 100. Jo mazāks cipars, jo vairāk "pazūd" kāda no varavīksnes krāsām".

Re: LED lampas praksē
Autors: m. ()
Datums: 05/05/2011 20:36

Atnaaca kartejaa nezinamaa led spuldze un trapijaas zombijgaisma
Naacas uzlabot ietinot plaanaa dzeltenaa iepirkshanas maisinjaaa
Tagad daudz labaaak

Noderees dealextreeme led lampu sadaljas dzedajiem

Re: LED lampas praksē
Autors: Rihards M ()
Datums: 06/07/2011 15:57

cenas un kvalitātes rādītaji ir pieņemami Kanlux Led spuldzēm, nesen ir parādījušās arī SMD tipa spuldzes, Kurši Akcijā GU10 LED60 260lm 2700K bija 5.99
šeit var redzēt visu sortimentu, ir redzētas arī Depo,KRauta un CenuKlubā

[www.kanlux.pl]


Re: LED lampas praksē
Autors: Rihards M ()
Datums: 06/07/2011 16:04

vienīgais mīnuss Led tipa spuldzēm ka gaismas intensitāte spēcīgi zūd ar katru metru, tur jau tā lieta, ka halogen un Led skatoties virsū liekas daudz maz vienādas, bet ja novirzīt katru uz tumšu istabas stūri 3-4 metru attālumā rezultāts jūs neiepriecinās, bet ja griesti nav vairak ka 2.70-2.80 tad vel var likt, uz 3.50-4.00m pilnīgi garām, tad var likt Power Led, bet tām ir ļoti šaurs leņķis, tās var izmantot tikai kā dekoratīvu apgaismojumu.

Re: LED lampas praksē
Autors: m. ()
Datums: 06/07/2011 16:12

Njemu shiis jauda analoga apmeram 50 w parastajai [www.dealextreme.com]

Re: LED lampas praksē
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 06/07/2011 16:14

Vai neizklausās pēc mistikas: LED izstarotajam spektram tīrā gaisā esot (salīdzinot ar cita veida gaismām lielāki) zudumi?

Re: LED lampas praksē
Autors: aaaa ()
Datums: 06/07/2011 20:03

Tas dealextreme sūta mantas no ASV? Ja tā, kā notiek atmuitošana, nodokļa nomaksa utt. Ja man pāris spuldžu dēļ ir pusdiena jāpavada braukājot apkārt pa marazmkantoriem, tad man katra tā spuldze sanāk nenormāli dārga.

Pašreizējā: 3 no 8


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  *******    *******   ********   **         **    ** 
 **     **  **     **  **     **  **    **    **  **  
        **  **     **  **     **  **    **     ****   
  *******    ********  **     **  **    **      **    
        **         **  **     **  *********     **    
 **     **  **     **  **     **        **      **    
  *******    *******   ********         **      **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727