UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Sadales kaste
Autors: samsungs ()
Datums: 04/05/2011 20:57

Ka isti tur ir sadales kaste ir jaliek nulli ar zemi pie vienas klemes>?
a kas ir ja liek katru atseviski pie savas klemes?

Re: Sadales kaste
Autors: Didzisp ()
Datums: 04/05/2011 21:42

Nulles vadu ar zemējuma kontūru mājā savieno tikai vienā vietā un tas ir galvenajā sadalē. Nevienā citā sadalē nulles vadu nedrīkst savienot ar zemējumu.Tad vienkārši zūd zemēsanai jēga.

Re: Sadales kaste
Autors: samsungs ()
Datums: 04/05/2011 22:04

Galvena sadale butu ta kas ir pie skaititaja??? dzivokla sadale butu katrs jaliek pie savas klemes???



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **         **         **    **   *******   ********  
 **    **   **    **   ***   **  **     **  **     ** 
 **    **   **    **   ****  **         **  **     ** 
 **    **   **    **   ** ** **   *******   ********  
 *********  *********  **  ****         **  **     ** 
       **         **   **   ***  **     **  **     ** 
       **         **   **    **   *******   ********  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.