UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Sadales kaste
Autors: samsungs ()
Datums: 04/05/2011 20:57

Ka isti tur ir sadales kaste ir jaliek nulli ar zemi pie vienas klemes>?
a kas ir ja liek katru atseviski pie savas klemes?

Re: Sadales kaste
Autors: Didzisp ()
Datums: 04/05/2011 21:42

Nulles vadu ar zemējuma kontūru mājā savieno tikai vienā vietā un tas ir galvenajā sadalē. Nevienā citā sadalē nulles vadu nedrīkst savienot ar zemējumu.Tad vienkārši zūd zemēsanai jēga.

Re: Sadales kaste
Autors: samsungs ()
Datums: 04/05/2011 22:04

Galvena sadale butu ta kas ir pie skaititaja??? dzivokla sadale butu katrs jaliek pie savas klemes???



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **      **   ******   ********  ******** 
  **   **   **  **  **  **    **     **     **    ** 
   ** **    **  **  **  **           **         **   
    ***     **  **  **  **           **        **    
   ** **    **  **  **  **           **       **     
  **   **   **  **  **  **    **     **       **     
 **     **   ***  ***    ******      **       **     

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.