UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 12 no 21
Re: Ventilācija ar rekuperāciju privātmājai
Autors: Aigaritto ()
Datums: 06/10/2013 21:22

Varu pastastit ko es izdariju....es likshu Wolf CWL 400 rekuperatoru.es izvelejos likt Plasmas Zilas Wolf orginalas caurules, Vinas sakuma varbut sanak mazliet dargak, bet toties instalacija ir gauzam vienkarsha...nav vajadigas daudz zinashanu lai p agriestiem savilktu gofras... Man uz 180m2 maju sanaca laikam 1300 Euro (5 Rulli ar Zilo gofru, 12 difuzori istabas un 2 kolektori(gaisa sadalitaji)


Runajot par gaisa vadu Projektu no daudziem cilvejiem esmu sapratis ka ta ir naudas izmeshana.
Viss esot gauzam vienkarshi....Sanmezglose un virtuve var likt nosuces un parejas telpas Piepludes...
Var ari kada koridori starp gulamistab ielikt nosuci ! Agrak lika katra telpa gan piepludi gan nosuci, bet tagad ta nedarot ja ta protams nav kada milziga tepa kura savadak nevar, bet privatmaja tas nav vajadzigs


Un vel Pluss plasmas trubam ir tads ka vinas bez problemam var vilt starp menajiem griestiem un Regipsha profiliem ! Ja laiz pa beniniem tad jasiltina vinas kas atkal maksa naudu

protams te kadam bus iebildumi pret gaisa caurlaidibu

Re: Ventilācija ar rekuperāciju privātmājai
Autors: rover ()
Datums: 27/12/2013 22:21

Aigaritto
Kadelj nomainiji modeli no 300f uz 400? Pats ari esmu petijis un 300f man liekas labs ar to, ka var paslept zem griestiem piemeram vannas istabaa. Kada majas platiba un kur novietoji mashiinu?
Plds

Re: Ventilācija ar rekuperāciju privātmājai
Autors: Uldis11 ()
Datums: 28/12/2013 16:48

Forumā daudz rakstīts lietuviešu rekuperācijas iekārtām.
Ar smaidu , video [www.youtube.com]

Re: Ventilācija ar rekuperāciju privātmājai
Autors: Uldis11 ()
Datums: 28/12/2013 21:40

Tiem, kas grib izmīlēt santīmu (vai no jaunā gada eirocentu) mājās izveidota rekuperācijas iekārta slāvu izpildījumā.

[www.youtube.com]

Re: Ventilācija ar rekuperāciju privātmājai
Autors: Aigaritto ()
Datums: 03/01/2014 22:39

Uz 400 nomainiju jo beigas sapratu ka to 300f vajag ari diezgan vietas. Un 300 f nav piesilditaja ieksha...nu ir daudz dazadu faktoru...esmu principa pagaidam apmierinats...par cik lieli minusi nav bijushi piesilditajs nav darbojies lidz ar to elektribas paterinsh ir smiekligs....kaut uz jauno gadu bija tusinsh majas gaisa trukums nebija ne bridi...vienkarshi kad sanak daudz pirdeju pagriezu manuali uz 350m3 stunda un baigi labi ir....

Re: Ventilācija ar rekuperāciju privātmājai
Autors: rover ()
Datums: 05/01/2014 08:19

Aigaritto
Kada ir ventilejama platiba majai un kur pashu agregātu novietoji?

Re: Ventilācija ar rekuperāciju privātmājai
Autors: Aigaritto ()
Datums: 05/01/2014 21:54

Majas platiba 180 m2. Rekuperators stav katlu telpa...

Re: Ventilācija ar rekuperāciju privātmājai
Autors: ugisa ()
Datums: 09/01/2014 17:01

varbūt kādam ir pieredze vai viedoklis par decentralizētajiem rekuperācijatoriem/ventilatoriem?

[www.meltem.com]

Re: Ventilācija ar rekuperāciju privātmājai
Autors: Filips ()
Datums: 22/01/2014 21:23

Nēesmu sastapies ar decentralizētām sistēmām, bet apskatoties tehniskos datus meltem, varu secināt, ka nekas nav paslēpts vai noklusēts, visi tehniskie parametri smuki uzrādīti. Vienīgi, filtrus būs jāpērk oriģinālos.

Re: Ventilācija ar rekuperāciju privātmājai
Autors: ingis ()
Datums: 29/01/2014 23:54

Aigaritto varbūt vari padalīties, kura izmera trubas vilki? cik trubas vilki bērnu, cik vecāku guļamistabās? cik dzīvojamā istabā, virtuvē un WC?
Un kā tagad aukstumā strādā? Vai gaisa pietiek? Kāds rēķins?
Šogad arī plānoju pats ielikt.

Pašreizējā: 12 no 21


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **        **    **   *******   ******** 
 ***   ***  **        ***   **  **     **     **    
 **** ****  **        ****  **  **     **     **    
 ** *** **  **        ** ** **   ********     **    
 **     **  **        **  ****         **     **    
 **     **  **        **   ***  **     **     **    
 **     **  ********  **    **   *******      **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727