UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 13 no 21
Re: Ventilācija ar rekuperāciju privātmājai
Autors: godo ()
Datums: 30/01/2014 00:19

Биологические свойства[править | править исходный текст]

Высокая окисляющая способность озона и образование во многих реакциях с его участием свободных радикалов кислорода определяют его высокую токсичность. Воздействие озона на организм может приводить к преждевременной смерти[12].
Наиболее опасное воздействие высоких концентраций озона в воздухе:
на органы дыхания прямым раздражением;
на холестерин в крови человека с образованием нерастворимых форм, приводящим к атеросклерозу;
на органы размножения у самцов всех видов животных, в том числе и человека (вдыхание этого газа убивает мужские половые клетки и препятствует их образованию). При долгом нахождении в среде с повышенной концентрацией этот газ может стать причиной мужского бесплодия.
Озон в Российской Федерации отнесён к первому, самому высокому классу опасности вредных веществ. Нормативы по озону:
максимальная разовая предельно допустимая концентрация (ПДК м.р.) в атмосферном воздухе населённых мест 0,16 мг/м³[13];
среднесуточная предельно допустимая концентрация (ПДК с.с.) в атмосферном воздухе населённых мест 0,03 мг/м³[13];
предельно допустимая концентрация (ПДК) в воздухе рабочей зоны 0,1 мг/м³.
При этом, порог человеческого обоняния приближённо равен 0,01 мг/м³.[14]
Озон эффективно убивает плесень и бактерии.

Re: Ventilācija ar rekuperāciju privātmājai
Autors: nu tā ()
Datums: 30/01/2014 09:19

Nu, un tad - kāds rekuperācijai sakars ar ozonu?

Re: Ventilācija ar rekuperāciju privātmājai
Autors: Aigaritto ()
Datums: 02/02/2014 14:14

Man par cik viesistaba ir gandriz kopa ar virtuvi Viesistaba 40m2 virtuve 18m2 tad viesistaba saliku 2 piepludes difuzorus un virtive pie plits nosuce un virs edamgaldapieplude....visas gulamistabas pa vienai piepludei...Trijas toaletes nosuce katra pa vienam difuzoram un vel koridori kas ved uz gulamistabam katra gala pa ienai nosucei....

Gaiss ir pietiekami ja gulamistaba ir durvis ir atvertas jopagaidam mums ir divi berneli un gulam pagaidam 4atrata viena istaba...nav bijusi apnemiba atradinat bernus gulet viena istaba ar vecakiem un ja durvis ciet citreiz tad no rita gan tads piesmacis gaiss, bet nejau visu dzivi vinu gules vecaku istaba...

Janvārī rekuperators nokurināja 30 euro, bet tas tapec ka vinam ir iebuvets priekshsilditajs un vinsh darbojas lai neaizsaltu siltummainis. bet ta kamer nav lieli minusies domaju max ko vinsh apedis bus lidz kadi 10 euro.

Rekuperatora darbibas cikls ir brivdienas visu laikutagad ziema ieregulets 150m3 stunda un darba dienas vinsh atsledzas no 8 rita lidz 6 vakara kad visi esam darba...

toties logus neesmu veris vala kopsh dzivoju maja un viss ir labi :)



ingis Wrote:
-------------------------------------------------------
> Aigaritto varbūt vari padalīties, kura izmera
> trubas vilki? cik trubas vilki bērnu, cik vecāku
> guļamistabās? cik dzīvojamā istabā, virtuvē
> un WC?
> Un kā tagad aukstumā strādā? Vai gaisa
> pietiek? Kāds rēķins?
> Šogad arī plānoju pats ielikt.

Re: Ventilācija ar rekuperāciju privātmājai
Autors: Aigaritto ()
Datums: 02/02/2014 14:19

un ari nesaprtu ko te daudzi peras par tiem mitruma atgrieshanu telpa...man pie visiem lielajiem minusiem kas bija peejas nedelas mitrums tepas nenokrta ze 55%...

man stav parastais siltumainis nevis Enthalpy kas atgriez mirumu telpa

nezi varbut pie -25 viss butu savadak kad apkure saktu maukt pilna ruchka , bet pie pashiem -18 mitrums telpa saglabajas normala limeni

Re: Ventilācija ar rekuperāciju privātmājai
Autors: Kārlis_Eva_Sistēmas ()
Datums: 24/02/2014 23:37

Sveicināti,

Labs risinājums diskusijas dalībniekiem ir vācu firmas Inventer produkts, kuru apskata cienījamais Garāmgājējs.
Labs kompromiss decentralizētai vēdināšanai, bez pārbūves un ēkas mocīšanas.
Rekuperācijas koeficients 80-90% diapazonā - šogad dabūsim PassiveHouse sertifikātu šim brīnumam!
Interesēties var Eva Sistēmas, SIA

Zaļi!

Re: Ventilācija ar rekuperāciju privātmājai
Autors: Aigaritto ()
Datums: 24/03/2014 10:13

Man ir jautājusm JanisJanis un co

Te palasot dikti tiek viena bridi malts pa rinki viss par un Ap MITRUMU

Var man kads vai JanisJanis paskaidrot ka Piespiedu ventilacijas lietotajam Kapec pie lielajiem minusiems kas bija janvari man telpas mitrum nenokritas zem 55% ???? majs pa lielam visu laiku 21c ieregulets apkure ..ventilacija ari strada lielako dienas dalu

Kapec man nenotiek ka shaja linka [www.passivhaustagung.de]

Ko janis paris lapas atpakal iemeta

Varbūt maja nav izzuvusi ? Sienas ir no Fibo kas siltinats ar putiku....Ir parastais siltumainis (nav Mitrumu atgustoshais )

Re: Ventilācija ar rekuperāciju privātmājai
Autors: editable ()
Datums: 24/03/2014 10:59

Aigaritto, ar ko mēri mitrumu - kāds ir uzticības koeficients mērierīcei? Man personīgi ar mīnusiem ārā, patstāvīgu ventilāciju bez mitruma atguves šis neliekas reāls cipars....

Re: Ventilācija ar rekuperāciju privātmājai
Autors: Aigaritto ()
Datums: 24/03/2014 11:16

Pulkstensi kuram iekšā ir mitruma mēritājs...tūlīt mani kāds nories :) Bet nunegribās īsti ticet Ka viņam varetu būt mežonīga kļūda ....

Re: Ventilācija ar rekuperāciju privātmājai
Autors: Aigaritto ()
Datums: 24/03/2014 11:18

Nevis digitalais pulkstenis, bet parastais sienas pulkstenis ar ciparnīcam

Re: Ventilācija ar rekuperāciju privātmājai
Autors: editable ()
Datums: 24/03/2014 14:07

Iznes pulksteni ārā un skaties, cik rādīs pēc 1h. Aptuveni salīdzinājumam paņem datus no meteo.lv
[www.meteo.lv]

Pašreizējā: 13 no 21


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
       **  ********   **        ********  **     ** 
       **  **     **  **           **     **     ** 
       **  **     **  **           **     **     ** 
       **  **     **  **           **     **     ** 
 **    **  **     **  **           **     **     ** 
 **    **  **     **  **           **     **     ** 
  ******   ********   ********     **      *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727