UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 6 no 7
Re: ilgdegošie apkures katli
Autors: Hmm ()
Datums: 22/06/2012 17:56

Ja pieder piecas mājas, tad, protams, labāk ir kasīt ausi Kanāriju salās, nevis mēnesi ik vakaru stundu pavingrot pie malkas sagatavošanas ziemai. Bet es gan labāk izvēlos malkas sagatavošu, nevis trenažieru zāles apmeklējumu, vai sēdēšanu pie TV.

Re: ilgdegošie apkures katli
Autors: khe ()
Datums: 22/06/2012 19:02

Amīši ar tiem āra katliem daļēji atvieglojuši kurināšanu, jo pielādē to katlu divreiz dienā, pat vienreiz, un uz māju iet siltumtrase, tātad nav jāstiepj malka mājā, bet tik pakaļa līdz katlam:)

Re: ilgdegošie apkures katli
Autors: bern ()
Datums: 28/06/2012 00:22

Jo vairāk lasu, jo kosmiskāka man šī tehnoloģija liekas!:) Pat, ja "katlu veiksmīgi uzstāda un pareizi lieto", vai ir iespējams aizbraukt , piemēram, komandējumā uz 10 dienām, par atbildīgo atstājot sievu? Vai izīrēt šādu māju kādam, ja tāda vajadzība pēc gadiem X parādās?
Konkrētā gadījumā -ja ir vieta, kādēļ neuzbūvēt katlu māju 6-10 m2 un uzlikt saprotamāko granulnieku vai cietā kurināmā katlu ar akumulatoriem?

Re: ilgdegošie apkures katli
Autors: Jancuks ()
Datums: 29/06/2012 10:56

Nu gan beigās visi palika ļoti "konstruktīvi", es domāju, ka labākais variants noskaidrot visus par un pret, ir apmeklēt šāda, vai tāda katla (vēlams pazīstamu) īpašnieku, kurš to jau kādu laiku lieto un kurš tad arī pastāstīs kā ir praktiski dzīvē. Domāju ka, lai arī kāds nebūtu katls un kā tas nebūtu uzstādīts, katrā konkrētajā "katlumāja" ir savi kurināšanas "knifiņi". Pēc tam jāizvērtē savas vēlmes-iespējas un uz priekšu.

Re: ilgdegošie apkures katli
Autors: > Hmm ()
Datums: 29/06/2012 23:30

Ja pieder piecas mājas, tad, protams, labāk ir kasīt ausi Kanāriju salās
================
Neuztraucies, ar Tavu attieksmi pret naudu 5 mājas Tev nekad nepiederēs!

Re: ilgdegošie apkures katli
Autors: > ... ()
Datums: 29/06/2012 23:44

... man, piemēram, pieder piecas ēkas, tajās ir dažāda apkure- granulas, siltumsūkņi(gaiss/gaiss), krāsns&kamīns, malkas centrālapkure. ko no tā visa esmu sapratis? viss darbojas jauki un labi, bet tiklīdz jādomā par savu darbu nodrošinot šo siltumu, atzīstu ka jebkurš cietais kurināmais ir vergu padarīšana, izņemot granulas. un, ja parēķina mazliet, tad saproti ka ir vērts maksāt par to, par ko ir vērts. un vēl, man pašlaik stāv malka apmēram 100m3 sētsmalā. cik gadus var ar to kurināt??? bet man to nafig nevajag, es darīšu jebko, tikai lai nav jākurina, pietiek vergot arī citās jomās.
=================
Man arī ir vairāki nekustamie. Mana pieredze -ir auditorija, kurai komforts ir obligāts priekšnosacījums, un ir tādi, kas trīc un dreb, ka tikai būtu malkas apkure, jo tā var kādu kapeiku ietaupīt! Ja par mani -protams, ka negribu ar malku krāmēties, ja vien ir tāda iespēja!

Re: ilgdegošie apkures katli
Autors: lūdzu info ()
Datums: 31/08/2012 15:32

> ... Wrote:
-------------------------------------------------------
> Man arī ir vairāki nekustamie. Mana pieredze -ir
> auditorija, kurai komforts ir obligāts
> priekšnosacījums, un ir tādi, kas trīc un
> dreb, ka tikai būtu malkas apkure, jo tā var
> kādu kapeiku ietaupīt! Ja par mani -protams, ka
> negribu ar malku krāmēties, ja vien ir tāda
> iespēja!


Ne visi vienkārši var atļauties naudu netaupīt.
Ja man būtu iespēja es par tādu malku pat nedomātu, jo saku ka ir tāda lieta kā gāze...
Ja draudzene, sieva vai kāda cita sieviete gribēs siltumu - nav jau obligāti jākurina tā svece iespied katlam podziņu un būs silts un attiecīgi tajā brīdī maksā, bet tad kad pats būšu mājās un būšu gatavs kurināt tad man ir iespēja salīdzinoši īsā laikā iedod siltumu alternatīvā veidā...
un it īpāsi ja tas alternatīvais veids nav Jotul krāsnis tad es šo iespēju centīšos izmantot...

Tas katls man ir atnācis ( ECONOTERM )
[img.lejup.lv]
Tāds viņš man atnāca plūsmas regulātoram klāt ir skala tā kā varētu būt ok.

Re: ilgdegošie apkures katli
Autors: trx ()
Datums: 31/08/2012 21:36

šito diskusiju palasot rodas sajūta ka cilvēki nesaprot par ko paši runā. lūdzu info saka ka ja būtu gāze, tad nebūtu runas par granulām! cilvēk! ja esi tik drosmīgs izteikumos, tad nečīksti un ierīko siltumsūkni. tev taču nav būtiskas kurināmā izmaksas? zemes par maz? ierīko divstāvos siltumtrasi! nepatīk siltumsūknis, ierīko elektroapkuri. kur problēma? bet....negribas nojāties ar kurināšanu, ne? nu tad nākas saskarties ar realitāti.

Re: ilgdegošie apkures katli
Autors: lūdzu info ()
Datums: 01/09/2012 20:31

trx Jūs esat mazliet pārpratis mani...
Es nevis saku, ja man būtu gāze.. bet man jau gāze mājās ir
un kāpēc man meklēt papilus telpu priekš granulnieka, kurš man izmaksās entos tūkstošu, ja man nav grūti ieiet mežā un sastrādāt malku, lai visu sezonu nebūtu jākurina ar gāzi?
Kad slinkums kurinu ar gāzi.. kad ārā normāli mīnusi metu savu sveces tipa katlā malku un kurinu tā pat abas mājas uz nebēdu.

Un es neesu teicis ka man ir slinkums iet piemest malku..
Par to verdzību te citi runāja

Re: ilgdegošie apkures katli
Autors: Jancuks ()
Datums: 10/10/2012 09:52

Varbūt varat pastāstīt kā katls darbojas "faktiski", protams, ja pašlaik tiek kurināts.

Pašreizējā: 6 no 7


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  ********   ******   ********  **     ** 
 ***   **     **     **    **     **     **     ** 
 ****  **     **     **           **     **     ** 
 ** ** **     **     **           **     ********* 
 **  ****     **     **           **     **     ** 
 **   ***     **     **    **     **     **     ** 
 **    **     **      ******      **     **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727