UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3
Re: Latvenergo elektrības skapis
Autors: karlo ()
Datums: 22/06/2012 00:31

Man ir mazliet cita situācija. LE ir jau no staba novilcis kabeli un uztaisījis skapīti ar visu skaitītāju.esmu noslēdzis līgumu par savas jaunbūves pieslēgumu, esmu iedzinis mietu dažus metrus aiz robežas savā pusē un uzkabinājis kasti, kurā ir kontaktu spale, drošinātājs B16 un viena rozete. tālāk aizvilcis kabeli 4x16 Al no savas mazās kastes līdz LE skapim un noliku blakus galu.
pēc šitā parakstīju aktu, ka esmu savā pusē visu izdarījis un pieslēdzis savu saimniecību.
ziņoju LE, ka esmu gatavs pieslēgumam.
atnāk montieris un stāsta, ka "MAN pašam vajadzēja to 4x16 kabeli ievilkt tajā LE skapī (kurš pie tam ir aizslēdzams ar cilindrisko atslēgu) savienot kabeli ar visām tur esošajām spailēm, kautko salodēt, UN TIKAI pēc tam zvanīt LE, ka esi gatavs. Viņa, tjipa montiera, darbs esot tikai pielikt blombes.
Protams, sāka kautko čīkstēt, ka to varat viņs izdarīt arī viņš pats, bet tikai par nelielu bet taisnīgi atlīdzību - LVL 30.

Ir jēga meklēt taisnību LE? Jeb tāda ir viņu piekoptā prakse??

Re: Latvenergo elektrības skapis
Autors: Marciz ()
Datums: 22/06/2012 10:20

Nu vads ir jaieroj pa kastes apakshu un tiieham jaievelk kastee.. pasham gan nekas nav jaasleedz tikai vada galaa jaabuut papiira bljembai ar sarakstiitu info kam tas kabelis pieder utt.. un tieshi taa montiera darbs ir noraut blombes un pieslegt pie droshinataaja tavu ierakto kabeli.. viena problema gan ir ka tiesham tas skapis ir aiz atsleegas, mans latvenergo montieris teica ka taas atslegas esot vienadas un katram elektrikjim tadai jaabuutot.. mana pieredze bija taada, ka man taa atsleega nebija bet pierakos no apakshas un iegruudu savu kabeli ~2.5m iekshaa tajaa kastee un tad zvaniju latvenergo lai brauc piesleegt..

Re: Latvenergo elektrības skapis
Autors: Dzindzis ()
Datums: 22/06/2012 10:37

Ko darīt LE montieri arī grib labi dzīvot :))

Re: Latvenergo elektrības skapis
Autors: AndrisL ()
Datums: 22/06/2012 11:58

Pieslēdzos LE tīklam pagājušajā gadā Salaspilī - jauns pieslēgums ar skapi, skaitītāju. u.t.t
Ieraku zemē 5m melno kabeli ar rozeti uz savā zemes gabala pusē, otrs gals brīvs ar rezervi ievilkšanai (2m) pie LE skapja.
Tā kā skapī bija izvietoti 2 skaitītāji (kamiņam arī jauns pieslēgums) - tad LE montieris pa 5 LVL no katra ievilka kabeūs skapī un pieslēdza skaitītājam. Strāvas uzreiz nebija, bet "tīkls bija pieslēgts". Pēc mēneša saņēmu līgumu un lietoju elektrību.

Tie 5 LVL ir LE montiera "haltūra" - man nav žēl, ka tik visu izdara.
No otras puses - LE 180 dienu laikā ir jāpieslēdz elektrība un jāpievieno klienta tīkls, ja ir tas ir izbūvēts.

Tāpēc ir 2 iespējas, vai nu gaidi noteiktās dienas, vai lieto ātrāk. Lēmums, kā darīt, jāpieņem pašam.

Andris,

Re: Latvenergo elektrības skapis
Autors: Cezars ()
Datums: 22/06/2012 12:04

karlo.
Man bija analoģiska situācija un nekādu taisnību tur nepanāksi. Nāksies vien samaksāt lai ievelk vadu skapī un pieslēdz vai arī jāmaksā kādam citam elektriķim tikai kopā tas būs visticamāk vēl dārgāk. Nu es samaksāju laikam 25Ls. Vins pierakto vadu pats ievilka skapī un visu saslēdz, tas latvenergo džeks. Citu variantu nav.

Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  ********   ********    ******   **     ** 
 **        **     **  **     **  **    **   **   **  
 **        **     **  **     **  **          ** **   
 ******    **     **  **     **  **           ***    
 **        **     **  **     **  **          ** **   
 **        **     **  **     **  **    **   **   **  
 ********  ********   ********    ******   **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727