UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā123456
Pašreizējā: 6 no 6
Re: Atkal siltumsuknji
Autors: Rx ()
Datums: 12/02/2008 17:32

Citāts no kada avota: siltuma sūknis strādā uz temperatūras starpības starp kolektora ieeju un izeju rēķina. Rx: ja šī starpība ir vienmer 6 grādi, tad kapēc tai ir liels lietderības koeficients tad kad zeme sasilusi un mazs, kad zeme atdzisusi?

Re: Atkal siltumsuknji
Autors: JanisJanis ()
Datums: 12/02/2008 19:10

Es par ss vair snestriidos! Jo kad man LG specs (peec 1,5 gadu nemshanaas) taisot valaa kraanu prasiija kaut kaadu pilnvaru un raxtiit iesniegumu ka gribu gaazi... BIJU GATAVS TRIEKT GAAZINIEKUS RATAA UN PASUUTIIT SS.

Re: Atkal siltumsuknji
Autors: v_t ()
Datums: 12/02/2008 22:00

cik mazs?

Re: Atkal siltumsuknji
Autors: Pow ()
Datums: 13/02/2008 11:41

Varu iedot konkrētus skaitļus: pie +5 grādiem zemē, COP būs par 25% lielāks, kā pie -5. Siltuma jauda būs par 40% lielāka, arī kompresora patērētā jauda ir lielāka.

Re: Atkal siltumsuknji
Autors: v_t ()
Datums: 13/02/2008 15:54

īstenībā, nevajag. jo tas ir skaidrs, ka kompresoram jāpastrādā vairāk, lai aukstumnesēju atdzesētu vairāk. un otrādi. tur tā cop starpība rodas.
galda galā, tā uzparikte ir, un darbojas kā nākas, un man nebūtu pamata uztraukumam. lai par zemē notiekošajiem procesiem un cop uztraucas tie citi.
es, tik, pa laikam iekarstu.

Re: Atkal siltumsuknji
Autors: kvazi ()
Datums: 14/03/2008 19:47

Tur jau tas labums ir Thermia Diplomat Optimum, ar A klases cirkulācijas sūkņiem, ka cirkulācijas sūkņi vienmēr strādā idels režīmā kad pats katls nedarbojas. Respektīvi lēnā garā dzenā to ūdentiņu riņķi....


Re: Atkal siltumsuknji
Autors: JanisJanis ()
Datums: 17/03/2008 17:01

A mosh par to SS naudu nosiltinaat maaju un uzlikt PAUL ventmashiinu un sildiities ar elektriibu un purk...iem? Lai gan cik maksaa Kiinieshu SS?

Re: Atkal siltumsuknji
Autors: v_t ()
Datums: 17/03/2008 17:03

div ar pus

Iet uz lapu: Iepriekšējā123456
Pašreizējā: 6 no 6


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
       **  **     **  **     **  **         **     ** 
       **  **     **  ***   ***  **    **   **     ** 
       **  **     **  **** ****  **    **   **     ** 
       **  **     **  ** *** **  **    **   **     ** 
 **    **  **     **  **     **  *********  **     ** 
 **    **  **     **  **     **        **   **     ** 
  ******    *******   **     **        **    *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727