UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12345
Pašreizējā: 5 no 5
Re: compis
Autors: m. ()
Datums: 13/02/2013 14:56

Uz kompjiem firmas tikai varās, tapat kā uz TV. Visiem vajag stradajošu nevis 650 ķipa svarīgus vijebonus

Re: compis
Autors: DsKs ()
Datums: 13/02/2013 14:57

aaaa,biju patikami parsteigts par AMD procesoru cenam ... 8 kodolnieks AMD vismaz latus 50 letaks par Intel i7 ... salidzinaju benchmarkus abiem lai sakrit ... patikami

nezkadel projektesana cik esmu ieverojis ari parsvara uz AMD sez


p.s.

pamats topošais , telefonos jau ir 1.5 ar cetriem kodoliem uz 2GB ramis :)

Re: compis
Autors: pamats topošais ()
Datums: 13/02/2013 15:12

Nu ir, ir. Vai ta es saku ka nav? Ir jau arī portatīvie ar 8 kodoliem, 64gb ram, ssd terabaitīgiem. ir. Bet tas nenozīmē, ka cilvēkam to vajag!
Ir jau auto arī ar 1000zs, bet ja ar to brauc uz darbu pa Rīgas sastrēgumiem, tad kāda mērkaķa pēc?
kāpēc neviens nesāk bāzt degunā, ka noteikti portatīvajam vajag 3d monitoru ar touchscreenu? un blūrej disku? ā, redz, pašiem nevajag! nu, tad vajag cilvēkam korekti atbildēt uz jautājumu. Viņš gribēja zināt par Toshibas Celeronu ar 4gb, nevis kādu jaudīgāko datoru nopirkt ar ko pēdējos šūterus dzenāt.

Re: compis
Autors: aaaa ()
Datums: 13/02/2013 15:43

Nu tā īsti uz jautājumu jau nav arī jāatbild - cilvēkam pašam jāizvēlas, skaidrs, ofisa vajadzībām jebkurš veikalā nopērkamais pat lētākais dators būs OK. Diskusija izvērtās - nu un?
Ja es sev gribētu tikai ofisa kompi e-pastam, dokumentiem utt., tad noteikti skatītos uz energoefektivitāti un klusumu - labs un kluss 80+ baroklis, neliels "zaļais" HDD (ja ir nauda - noteikti SSD - mazāk silst un ir pilnīgi kluss), procis ar TDP ne vairāk kā 35W, māte ar iebūvētu video un bez ventilatora uz plates. Monitors? - nu kompjus ik pa dažiem gadiem maina, monitors tomēr ir ilgākam laikam - tur naudu nevajag žēlot.

Re: compis
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 13/02/2013 17:23

DsKs: vai tad XP vispar vairak par 3GB RAM redz
"it might seem like your operating system should support 4 GB, but all other hardware (most significantly, the video ram in your video card) that has internal memory also gets mapped into that address space"
Man konkrēti limits iestājas precīzi pie 3.5 GB (3584 MB). Paspēlējos ar Virtualbox Video memory slideri robežās no 1 līdz 128 MB - nekas nemainās...

Re: compis
Autors: Hmm ()
Datums: 13/02/2013 17:39

Vienstāvs, varbūt tev tā programma griežas uz Win2000 server, tur atmiņas limiti ir 8GB vai vēl lielāki atkarībā no versijas!?
Uz 32bit XP ~3Gb limitam nepārkāpsi, it kā var mēģināt ar PAE sviču pasplēties, bet visticamāk nekas nemainīsies.

Re: compis
Autors: elektriķis Māris ()
Datums: 13/02/2013 18:02

RAM ierobežojumi
[www.xpfree.org]
[msdn.microsoft.com]
tas ka no 4GB paliek 3,5 ir čipseta problēma, tā vismaz www stāv rakstīts.

Re: compis
Autors: Olijs ()
Datums: 17/07/2016 20:04

Es sabu paņēmu - [220.lv]
Nevaru sūdzēties, ātri piegādāja un nav problēmu!

Iet uz lapu: Iepriekšējā12345
Pašreizējā: 5 no 5


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **        **     **  **     **  ********   *******  
 **        **     **  **     **     **     **     ** 
 **        **     **  **     **     **            ** 
 **        **     **  **     **     **      *******  
 **        **     **   **   **      **            ** 
 **        **     **    ** **       **     **     ** 
 ********   *******      ***        **      *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727