UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 34 no 38
Re: Zemes siltumsūknis?
Autors: J ()
Datums: 22/01/2019 18:09

v_t Wrote:
-------------------------------------------------------
> nakts, izdevīgais, fiksētais, mainīgais, 200+,
> 600+, izlīdzinātais, u.t.t. u.c. vārdos
> nosaukta laupīšana.
> godīgu tarifu ar labu, bez mēslu dakšām un
> sūdainiem mietiem rokās, nedabūt.

Ka tad dabūsi, ja lielāko daļu sastāda kampēju OIK un sadales tīklu abonēšana.

Re: Zemes siltumsūknis?
Datums: 22/01/2019 23:19

Te vnk daži pieminēja nakts tarifu,cik tad tāds maksā,vai ir lētāk kautkas tur vai tikai mārketinga triks un cilvēku muļķošana par ceturto ciparu aiz komata?Un jā,tas OIK ur vnk pretīgs,totāla,nekaunīga tautas apzagšana,tas pats arī NĪNodoklis!Man pieder māja,tas ir mans īpašums uz šīs zemes un vēl kautkāds debīls nodoklis šai parodijvalstij jāmaksā,tas ir viens no tiem daudzajiem nejēdzīgajiem nodokļiem,cilvēki netic valstij,naids ir pamatīgs pret režīmu.

Re: Zemes siltumsūknis?
Autors: ints45 ()
Datums: 23/01/2019 00:25

ParodijaNeValsts Wrote:
-------------------------------------------------------
> Te vnk daži pieminēja nakts tarifu,cik tad tāds
> maksā,vai ir lētāk kautkas tur vai tikai
> mārketinga triks un cilvēku muļķošana par
> ceturto ciparu aiz komata?Un jā,tas OIK ur vnk
> pretīgs,totāla,nekaunīga tautas apzagšana,tas
> pats arī NĪNodoklis!Man pieder māja,tas ir mans
> īpašums uz šīs zemes un vēl kautkāds debīls
> nodoklis šai parodijvalstij jāmaksā,tas ir
> viens no tiem daudzajiem nejēdzīgajiem
> nodokļiem,cilvēki netic valstij,naids ir
> pamatīgs pret režīmu.

Cik Tev gadu, puika?

Re: Zemes siltumsūknis?
Autors: qwe ()
Datums: 23/01/2019 08:56

Atradies pensionētais.
Pareizi viņš runā. Pievienotā vērtība nodokļiem ir apsurdi liela, jo nonāk ne tur, kur viņai būtu jānonāk vai cena par izpildi ir dubultā overpraisota, jo pārāk daudz ieinteresētie ar tukšiem čemodāniem. Ja tiktu novirzīta tieši tam, kam arī domāta - teiksim, galveno ceļu sakārtošanai uz mana īpašuma pusi. Bet redz nauda aiziet, lai piem. dome jaungadā to sadedzinātu par prieku idiotiem un pārējo daļu savāktu čemodānos.

Re: Zemes siltumsūknis?
Datums: 23/01/2019 10:07

Nu ja jau kritika, tad varu arī piebilst, ka nenormālais patēriņa kults sabiedrībā arī liecina, ka šo teritoriju apdzīvo sekli ļautiņi, kuri ieguldījumu bērnos vai izglītībā vērtē zemāk par kārtējo telefonu, šmotku vai auto. Tā ka ne tikai augšā sēž idiņi, bet tādi pat lumpeņi tos ievēl.

Re: Zemes siltumsūknis?
Autors: ints45 ()
Datums: 23/01/2019 10:23

Klausieties, tēma ir par siltumsūkņiem. Forumā ir sadaļa "Dienas jautājums". Izveidojiet tēmas Vēlos pačīkstēt, Esmu ņaudulis, Sieva nedod, Nestāv vispār, Valsts kā parodija, Nodokļiem nē utt.

Re: Zemes siltumsūknis?
Autors: Reno ()
Datums: 23/01/2019 10:57

Kungi,

Veram vaļā atsevišķu "Vissirslikti punkts elvē" topiku.
Šis ir topiks par siltumsūkņiem.

Re: Zemes siltumsūknis?
Datums: 23/01/2019 11:17

Ints45,nu tu taču esi zābaks,gan jau sēdi kādā valsts aparāta ionstitūcijā vai domē un tērē mūsu naudu,tāpēc tādi glupi izteikumi,visi saprot problēmu,bet tur redz negribi saprast..Vnk panesās rruna par OIK un izteicu savas domas un viss.qwe pareizi visu pateica.Piekrītu,diskusija par siltumsūkņiem un tas OIK SS lietotājus skar vissmagāk.

Re: Zemes siltumsūknis?
Autors: arre ()
Datums: 23/01/2019 11:59

Problēma pastāv, nav noliedzams. Bet !impim ar tādu nosaukumu vajag pa purnu + tarifu sareizināt ar 3!

Re: Zemes siltumsūknis?
Autors: lod-amuris ()
Datums: 03/06/2019 00:39

Man jatājums, varbūt muļķīgs, varbūt nē: siltumsūkņa COP ir atkarīgs no temperatūru deltas un sezonas beigās kontūrs var atdzist. Par cik man mājas platība diezgan liela, ar sausu smilšainu grunti jāierok gandrīz 1km, jeb 1000m2 (1m2=10w). Platība tāda teorētiski ir, bet praktiski vairāk par 500-600m2 jau būtu apgrūtinoši -šādā situācijā redzu 2 variantus: 1) rakt 2 stāvos 2) palielināt grunts siltuma avota siltumietilpību rokot nevis tranšejas, bet gan gandrīz izveidot dīķi ieliekot dīķa plēvi un piepildot viņu ar ūdeni/smilti. Droši vien būs kādi 500-600eur dārgāk, bet salīdzinot ar kopējām siltumsūkņa izmaksām tas neliekās pārāk dārgi. Ņemot vērā, ka mitrām smiltīm siltumietilpība jau ir ap 20w no 1m2, arī kontūru vajag mazāku. Vai es kaut ko nepareizi saprotu?

Pašreizējā: 34 no 38


Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  *******   **         **         **    **  ******** 
 **     **  **    **   **    **   **   **      **    
 **         **    **   **    **   **  **       **    
 ********   **    **   **    **   *****        **    
 **     **  *********  *********  **  **       **    
 **     **        **         **   **   **      **    
  *******         **         **   **    **     **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727