UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 7 no 8
Re: Kadu apkuri labak izveleties?
Autors: vgy7 ()
Datums: 25/10/2006 17:09

Ja cilvēku intresē konkrēta tēma, tad tikai uz konkrētiem jautājumiem var saņemt konkrētas atbildes.

uz 270 kv 400 ls ziemā ir ļoti lēti, mēnesī šausmīgi dārgi, bet ja pat tādu sīkumu nespēj pateikt?

un runājot par gāzes patēriņu vajadzētu minēt kubikmetrus vai tonnas, jo varbūt tur viss ir kārtībā, tikai nepaintresējoties par reālo tirgus cenu kāds vienkārši pārmaksā...

vgy7

Re: Kadu apkuri labak izveleties?
Autors: Rx ()
Datums: 01/11/2006 04:47

Merklējoties WWW atradu interesantus datus par dažādiem kurināmā veidiem: [www.ext.vt.edu] Jāatzīmē ka siltuma sūknim tiek dots 220-240% efektivitāte. Tikai geotermālai apsildei- 300%. Tātad viss kas te tiek slavināts ar siltumsūķniem ir apšaubāms. Kā arī malkas veidam arī liela nozīme- līdz 2 reizēm atšķirās siltuma atdeve! Tāpat 1997 gadā elektrība maksāja TUR 5 centus- tas ir 2.5 santīmus...

Re: Kadu apkuri labak izveleties?
Autors: Driksis ()
Datums: 01/11/2006 21:55

Kur var lētāk dabūt granulas?

Re: Kadu apkuri labak izveleties?
Autors: Grēta ()
Datums: 02/11/2006 21:14

Sakiet lūdzu, vai ziemā arī var ierīkot ss apkures sistēmu?

Re: Kadu apkuri labak izveleties?
Autors: anris ()
Datums: 07/01/2007 21:33

Es no savas pieredzes varu ieteikt granulu katlu Zebiec (polu). Ideali piemerots majam ap 200kvm, rezimu reguleshana ziema-vasara,stundam vai nedeljam, ekonomisk vai nakts rezimi. Termiska atdeve ir 92 procenti.Loti ekonomisks un erts lietoshana, informacijas displejs un podzinjas. Ja kadam vajag vel informaciju droshi rakstiet kokarde@#$%&inbox.lv Nopirkt vai apskatit vinju var veikala SB Maskavas iela aiz K-Rautas.

Re: Kadu apkuri labak izveleties?
Autors: JānisAmata ()
Datums: 05/03/2007 23:52

Cik man zināma informācija ir atrodams, ka ss var tērēt jeb tērēja pēdējos divos mēnešos 0.20Ls uz vienu m2.

Re: Kadu apkuri labak izveleties?
Autors: IneseX ()
Datums: 08/03/2007 21:39

Janis Amata
Un cik uz kv. m tērē citas apkures? Man pie 170 kv m 0,2 Ls skiet labs cipars - tad mēnesī jāmaksā 34 ls par gandrīz 200kv m apkuri... Tā aptuveni arī bija. Toties mana draudzene par dzīvokļa (3 x mazāka) apkuri maksāja 50 Ls mēnesī tajā pašā laikā...

Re: Kadu apkuri labak izveleties?
Autors: auseklis ()
Datums: 13/03/2007 06:51

Varbūt interesē malkas apkures katls ar siltuma akumulatoru? Piedāvāju dažādus variantus : [www.siltumnieks.lv]

Re: Kadu apkuri labak izveleties?
Autors: osys ()
Datums: 13/03/2007 07:31

Sveiki !

Piekritu "Apkurnieks" temai, ka forums rullē, lasu ~ 2 gadus listi,
un kad biju apkures firma un apstastiju ko man vajag, tad man pateica, ka bez izbraukuma uz vietas netiks skaidriba un kad klients aptuveni zin patiesham ko velas un tas nebut nav nereali un garam. Atbraucot uz vietas nacas vel pasvist viriem un rezultata tika pat izteikts piedavajums pariet stradat apkures firmas laba ;-)) Es protams neatsaku, bet piedavajums labs bij.

Re: Vai kads zin kadi elektriskie kaloriferi ir vis letakie
Autors: Zane10a ()
Datums: 20/10/2011 13:50

Gribeju jums pajautat,kadi elektriskie kaloriferi ir vis labakie un letakie eksploatacija.Ellas,ventelatori,vai infrosarkanie?

Pašreizējā: 7 no 8


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
       **  ********   **    **  **     **  **     ** 
       **  **     **  ***   **  **     **  ***   *** 
       **  **     **  ****  **  **     **  **** **** 
       **  ********   ** ** **  *********  ** *** ** 
 **    **  **         **  ****  **     **  **     ** 
 **    **  **         **   ***  **     **  **     ** 
  ******   **         **    **  **     **  **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727