UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12345
Pašreizējā: 5 no 5
Re: Siltuma sūknis – vajag padomu!
Autors: Guntis2 ()
Datums: 17/12/2007 22:11

Par mājas kopējo patēriņu precīzi esmu uzskaitījis tikai līdz martam, ieskaitot. Pēc tam Latvenergo pieslēdza T3 tarifu un paši sāka uzņemt skaitītāju un es vairs nepierakstīju Tātad:

Dec 1139
Janv 1350
Febr 1598
Mar 1081

Nedēļas vidū jau patērējam maz, jo dzīvojam tikai divi cilvēki.

Taču no piektdienas vakara līdz svētdienas vakaram ļoti bieži esam 8 cilvēki (bērni un mazbērni). Māja ir iebūvēta neliela elektriskā sauna (8m/2, jo pirts ēka vēl nav uzcelta) un tā darbojas trīs vakarus. Rudenī un ziemā 2 televizori darbojas cauru dienu. Elektriskā plīts darbojas cauru dienu. Tā kā dzīvojam viensētā, tad ūdensapgāde nav centralizētā un ūdenssūknis arī patērē kaut ko. Arī bioloģiskās attīrīšanas, lai arī ļoti maz, taču kaut ko tērē.Divi ledusskapji arī kaut ko tērē un mikroviļņu krāsns tērē. Viss kopā salasās.



Re: Siltuma sūknis – vajag padomu!
Autors: IneseX ()
Datums: 17/12/2007 22:45

Nu ja, man jau arī tas viss tērē, izņemot pirti - tā mums vēl nav pabeigta. Tie 500kW ieskaitot visu - gaismu, ledusskapi veļas mašīnu, televizoru, attīrīšanu, ūdensssūkni....Vasarā vēl lielā laistīšana sausā laikā...

Re: Siltuma sūknis – vajag padomu!
Autors: IneseX ()
Datums: 19/12/2007 15:50

Tā, nu es arī saņēmos un sarakstīju elektrības maksājumus par 2007. gadu. Rakstīšu naudas izteiksmē, jo tas vairāk manuprāt atspoguļo reālos ciparus (tā kā man T3 tarifs, tad vēl abonēšana utt jāskaita klāt un cilvēči nesapratīs, cik tad īsti tas maksā).
Tātad - mājas apkurināmā platība 170 kv.m, siltās grīdas.Temperatūra telpās 20 grādi. Kopējā patērētā elektrība.
Janv. 43,48 Ls, Feb.59,22Ls, Mar.41,54 Ls, Apr. 34,3 Ls, Maijs 27,96 Ls, Jūn. 21,3 Ls, Jūl. 21,3 Ls, Aug.25,29 Ls, Sep.27,16 Ls, Okt.32,41 Ls, Nov. 33,87 Ls. Tātad vidēji 33,49 Ls mēnesī.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12345
Pašreizējā: 5 no 5


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  *******   ********   **    **  **    **  **     ** 
 **     **  **     **  ***   **  ***   **  ***   *** 
 **     **  **     **  ****  **  ****  **  **** **** 
  ********  **     **  ** ** **  ** ** **  ** *** ** 
        **  **     **  **  ****  **  ****  **     ** 
 **     **  **     **  **   ***  **   ***  **     ** 
  *******   ********   **    **  **    **  **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727