UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: 1234Nākošā
Pašreizējā: 1 no 4
TV/Sat
Autors: ralf ()
Datums: 21/03/2008 19:11

Man priekšā stāv kabeļu vilkšana privātmājā. Tapēc gribu vaicāt par TV/Sat kabeļiem- kādu izvēlēties? otrs jautājums ir par Viasat un tamlīdzīgiem satalītu kanāliem, jo kabeļtelevīzija nav pieejama. Doma ir likt vienu antenu ar divām galviņām, bet TV būs vairāki tapēc ir doma likt arī parasto antenu, lai nav tā, ka visiem jāskatās viens un tas pats tapēc ir nepieciešams katrā istabā savilkt divus vadus, viens Sat, otrs parastais TV, jautājums: Vai ir tāda kontaktu ligzda, kur var ievietot abus galus? esmu redzējis TV-R(radio), bet TV - Sat neesmu. Kopumā tehnoloģija ir pareiza?

Re: TV/Sat
Autors: zihers ()
Datums: 22/03/2008 09:57

Ir arī TV/Sat. Man gan nepatīk, jo nav vienkārši 2gb. kabeļus pievienot un sakarīgi savietot parastajā z/a kārbā (dziļajā jau labāk).

Re: TV/Sat
Autors: EjTakTu ()
Datums: 22/03/2008 10:45


Re: TV/Sat
Autors: Didzisp ()
Datums: 22/03/2008 15:19

Uz katru kontaktkārbu vislbāk vilkt divus koaksiālos kabeļus(zvaigznes slēgums), kuru otri gali sanak vienā vietā, kur likt antenas pastiprinātāju un signāla spliterus. Es vispar nevaru ciest visas tās TV un radioantenas kontaktligzdas par bargu naudu. Nekad nēsmu rdzējis, ka kads izmantotu to radio ligzdu. Daudzās kontaktligzdas iemonteti signāla spliteri, kuri pie zvaigznes slēguma ir pilnīgi bezjēdzīgi. Vajadzīgo kontaktu var izveidot pats. Vajag tikai divus F-F savienotājus, kurus ieskrūvē kontakta vāciņā. Pienākošos kabeļus pievieno pie savienotāja kārbas iekšpusē, bet uz tevizoru atlie uzskrūvēt pačkabeli ar divim F konektoriem un pāreju uz parasto antenas štekeri. Viss tas neizmaksās vairāk par 1Ls un svienojumi būs daudz kvalitatīvāki par orģinālo zemapmetuma rozeti par 7Ls gabalā.

Re: TV/Sat
Autors: Aldiss ()
Datums: 23/03/2008 22:41

Didzisp Wrote:
-------------------------------------------------------
> Uz katru kontaktkārbu vislbāk vilkt divus
> koaksiālos kabeļus(zvaigznes slēgums), kuru
> otri gali sanak vienā vietā, kur likt antenas
> pastiprinātāju un signāla spliterus. Es vispar
> nevaru ciest visas tās TV un radioantenas
> kontaktligzdas par bargu naudu. Nekad nēsmu
> rdzējis, ka kads izmantotu to radio ligzdu.
> Daudzās kontaktligzdas iemonteti signāla
> spliteri, kuri pie zvaigznes slēguma ir pilnīgi
> bezjēdzīgi. Vajadzīgo kontaktu var izveidot
> pats. Vajag tikai divus F-F savienotājus, kurus
> ieskrūvē kontakta vāciņā. Pienākošos
> kabeļus pievieno pie savienotāja kārbas
> iekšpusē, bet uz tevizoru atlie uzskrūvēt
> pačkabeli ar divim F konektoriem un pāreju uz
> parasto antenas štekeri. Viss tas neizmaksās
> vairāk par 1Ls un svienojumi būs daudz
> kvalitatīvāki par orģinālo zemapmetuma rozeti
> par 7Ls gabalā.


Lūdzu arī latviski, sevišķi noslēguma daļu.

Re: TV/Sat
Autors: kabukis ()
Datums: 25/03/2008 00:26

Eu, vecais, laba ideja! Kā es to pats neiedomājos?!
Un nezinu kas tie par spliteriem, bet pieredze nelaba. Ieliku te vienā istabā lexeļa TV-R rozeti. Pievienoju antenu un nekas nerāda. Sāku jau gruzīties ar antenu, pāreju visus savienojumus (tjipa varbūt kautkur nekontakts). Skuju! Daži kanāli totālā sniegā, daži vispār nerāda. Atrāvu rozetei aizmuguri - a tur vesela shēmiņa (pāris spolītes, pāris rezistori un vēl kautkas). Izravēju visu nah, salodēju pa taisno ieeju ar izeju un tagad viss rukā ideāli.

Didzisp Wrote:
-------------------------------------------------------
> Es vispar
> nevaru ciest visas tās TV un radioantenas
> kontaktligzdas par bargu naudu. Nekad nēsmu
> rdzējis, ka kads izmantotu to radio ligzdu.
> Daudzās kontaktligzdas iemonteti signāla
> spliteri, kuri pie zvaigznes slēguma ir pilnīgi
> bezjēdzīgi. Vajadzīgo kontaktu var izveidot
> pats. Vajag tikai divus F-F savienotājus, kurus
> ieskrūvē kontakta vāciņā. Pienākošos
> kabeļus pievieno pie savienotāja kārbas
> iekšpusē, bet uz tevizoru atlie uzskrūvēt
> pačkabeli ar divim F konektoriem un pāreju uz
> parasto antenas štekeri. Viss tas neizmaksās
> vairāk par 1Ls un svienojumi būs daudz
> kvalitatīvāki par orģinālo zemapmetuma rozeti
> par 7Ls gabalā.



Re: TV/Sat
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 25/03/2008 08:18

Kas par zvaigznes slēgumu?

Re: TV/Sat
Autors: gamu ()
Datums: 25/03/2008 23:46

neesmu speciālists TV un vajstravu lietas, bet es zinu, ka normali veci privatmajas liek sat/tv rooteri (laikam ta to sauc), lai katra tv kaste var skatities savus kanalu, nevis visi vienu.. jo ar spliteri signalu dala kabeltelevizija, kur pa drati iet pilns signals.. un tad no ta rootera ari vel vadus.
palabojiet, ja kludos, pasam ari ir interese ka tas viss daraas

Re: TV/Sat
Autors: IneseX ()
Datums: 26/03/2008 09:30

Hmmm, Kabukis, varbūt man ar tā pati vaina, ka ar istabas antenu rāda labāk, nekā ar āra antenu un iespraustu kabeli kontaktligzdā??? Mēs ar domājām - vai antena vainīga, vai savienojošais kabelis, vai kaut kur nav kontakts.... Visu izraustījām, pārbaudījām visus savienojumus, bet nekā! Bet nevienam neienāca prātā, ka pati kontaktligzda varētu būt vainīga! Paldies par info! Pārbaudīsim!

Re: TV/Sat
Autors: Rx ()
Datums: 26/03/2008 19:18

SAT signāli , lai tos varētu neatkarīgi izmantot tiek padoti katram SAT uztvērējam ar DISECQ signāliem vadāmiem komutatoriem. Parastie - vairums, māk komandēt signālus no 8 SAT LNB izejām (fiksētām polarizācijām, nevadāmām no SAT uztvērēja puses). Kā piemēram var pieslēgt SAT ASTRA zemā diapazona, Siriuss (Viasat) visus, Hot Bird visus signālus. Tas būtu SAT tīkla izveides gadījumā ja uztvērērēju skaits lielāks par 4. Bet citā slēgumā liek 2, 3, 4 gab DISECQ komutatorus "4 uz vienu" un liek divvizvadu, vai četrizvadu komutējamās SAT LNB galviņas. Tā var 2 vai 3 vai 4 SAT uztvērēji skatīties uz 4 SATelītiem pilnā piekļuvē. Vārdiski sarežģīti, bet citādi jau nevar...

Iet uz lapu: 1234Nākošā
Pašreizējā: 1 no 4


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******    **     **  ********   **     **  **     ** 
 **    **   **     **  **     **   **   **   **     ** 
 **         **     **  **     **    ** **    **     ** 
 **   ****  **     **  ********      ***     ********* 
 **    **    **   **   **           ** **    **     ** 
 **    **     ** **    **          **   **   **     ** 
  ******       ***     **         **     **  **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727