UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Ka kļūt par topogrāfu?
Autors: mirgorod ()
Datums: 20/11/2008 12:57

Vai kāds zina ir iespējams kļut par topogrāfu ar negeodezisko augstāko izglitību? Liekas kā ir kādi kursi vai kaut kas tāds.

Re: Ka kļūt par topogrāfu?
Autors: Sapieris ()
Datums: 20/11/2008 15:12

mērniekiem bij kaut kada jumta organizacija. tai ari ir lapa iekš tīkla

Re: Ka kļūt par topogrāfu?
Autors: LaurisV ()
Datums: 21/11/2008 12:58

Tev jālasa:
www.lmb.lv
www.mernieks.lv
Jāpamācas teorija, jāpastrādā par mērnieka palīgu, jāpastāv pie instrumenta, jāpavazājas ar štoku, jāuzkrāj pieredze. Pēc tam jākārto sertifikāts.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **         **    **   *******   **    **  **     ** 
 **    **    **  **   **     **   **  **   **     ** 
 **    **     ****    **           ****    **     ** 
 **    **      **     ********      **     **     ** 
 *********     **     **     **     **      **   **  
       **      **     **     **     **       ** **   
       **      **      *******      **        ***    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.