UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Ka kļūt par topogrāfu?
Autors: mirgorod ()
Datums: 20/11/2008 12:57

Vai kāds zina ir iespējams kļut par topogrāfu ar negeodezisko augstāko izglitību? Liekas kā ir kādi kursi vai kaut kas tāds.

Re: Ka kļūt par topogrāfu?
Autors: Sapieris ()
Datums: 20/11/2008 15:12

mērniekiem bij kaut kada jumta organizacija. tai ari ir lapa iekš tīkla

Re: Ka kļūt par topogrāfu?
Autors: LaurisV ()
Datums: 21/11/2008 12:58

Tev jālasa:
www.lmb.lv
www.mernieks.lv
Jāpamācas teorija, jāpastrādā par mērnieka palīgu, jāpastāv pie instrumenta, jāpavazājas ar štoku, jāuzkrāj pieredze. Pēc tam jākārto sertifikāts.



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **    **   ******          **  ******** 
 **     **  **   **   **    **         **     **    
 **     **  **  **    **               **     **    
 ********   *****     **   ****        **     **    
 **         **  **    **    **   **    **     **    
 **         **   **   **    **   **    **     **    
 **         **    **   ******     ******      **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.