UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
elektriba
Autors: Naurix ()
Datums: 04/01/2009 21:21

mekleeju elektrikji elektriibas savilkshanai jaunbuuvee bauskas rajonaa.

Re: elektriba
Autors: ccb ()
Datums: 06/01/2009 14:43

Ja veel vajag raksti sadalne(at)inbox.lv_

Re: elektriba
Autors: Elektriķis ()
Datums: 06/01/2009 16:19

Naurix. Kā ar jums var sazināties?

Re: elektriba
Autors: Vld ()
Datums: 06/01/2009 22:31

Kāds jau ir savilcis nestresojiet! :)_Varu piedāvāt tādu variantu: Naurix pārskaita naudu tūlīt, bet es uzsāku darbu pēc 6mēn_

Laimīgu jauno gadu īduļiem,čīkstuļiem, nemaksātājiem!



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **   ******   ********  **     **  ******** 
 **   **   **    **  **    **  **     **     **    
 **  **    **            **    **     **     **    
 *****     **           **     **     **     **    
 **  **    **          **       **   **      **    
 **   **   **    **    **        ** **       **    
 **    **   ******     **         ***        **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.