UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
elektriba
Autors: Naurix ()
Datums: 04/01/2009 21:21

mekleeju elektrikji elektriibas savilkshanai jaunbuuvee bauskas rajonaa.

Re: elektriba
Autors: ccb ()
Datums: 06/01/2009 14:43

Ja veel vajag raksti sadalne(at)inbox.lv_

Re: elektriba
Autors: Elektriķis ()
Datums: 06/01/2009 16:19

Naurix. Kā ar jums var sazināties?

Re: elektriba
Autors: Vld ()
Datums: 06/01/2009 22:31

Kāds jau ir savilcis nestresojiet! :)_Varu piedāvāt tādu variantu: Naurix pārskaita naudu tūlīt, bet es uzsāku darbu pēc 6mēn_

Laimīgu jauno gadu īduļiem,čīkstuļiem, nemaksātājiem!



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **        **   *******   ********   ******** 
 ***   ***        **  **     **  **     **     **    
 **** ****        **         **  **     **     **    
 ** *** **        **   *******   **     **     **    
 **     **  **    **         **  **     **     **    
 **     **  **    **  **     **  **     **     **    
 **     **   ******    *******   ********      **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.