UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 3 no 4
Re: varbūt muļķīgs jautājums
Autors: EjTakTu ()
Datums: 17/02/2009 14:53

Ap ogulājiem, augļu kokiem, dekoratīvajos stādījumos u.c. ar kultivātoru neieskriesies. Cik lāpstiņa jāpavicina, lai pareizi iestādītu augļu koku? Un kāpēc nedrīkst cimdos strādāt ar elektroinstrumentiem?

Re: varbūt muļķīgs jautājums
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 17/02/2009 15:10

Nesen lasīju - Ja gribat tikt vaļā no sliekām, tad tik uz priekšu ar frēzi! Man gan pašam tāda ir :(
No šī viedokļa arī rakt vajadzētu ar dakšu...
Vai kāds ir mēģinājis
[www.ploskorez.lv]

Re: varbūt muļķīgs jautājums
Autors: Rx ()
Datums: 17/02/2009 15:16

Man protams ir frēze. Tā laba lieta lielakām platībiņām. Bet nezāļu un stādu apkopei, stādīšanai un t.t. lāpsta ir neaizvietojama. Tapat ja aprok un arī nezāles izlasa- ar cimdiem ne vienmer kvalitatīvi to var izdarīt. Par Fokina plakankapli: Man tas ir. 2 gabali: lielais un mazais. Tiešām savam mērķim kalpo. Bet lāpsta arī vajadzīga....

Re: varbūt muļķīgs jautājums
Autors: aaaa ()
Datums: 17/02/2009 15:25

Par cimdiem un elektroinstrumentiem: jūs mani, atklāti sakot, pārsteidzat. Kas notiek, ja ripzāģī nedaudz ierauj pirkstu - nekas, sagriež pirkstu, bet ja ierauj pavisam nedaudz cimdu - tas var beigties ar rokas nozāģēšanu. Ar šitām lietām nevar jokot. No pieredzes - itkā pavisam neveinīga lieta - biju uzlicis uz urbjmašīnas pulējamo slotiņu, jo bija jātīra aprūsējuši bleķi, darbs šmucīgs, bija cimdi. Kaut ko tur vajadzēja paregulēt - nu ar vienu roku turu drilli, ar otru piepravīju - kaut kā urbis paslīdēja un kaut pats tu itkā turi to urbja pogu - tas viss notiek tik ļoti ātri, ka nepaspēj pat noreaģēt un pogu atlaist. Viss beidzās tikai ar nelielu izbīli, bet cimds tika uztīts uz urbenes un urbene izrauta no rokas tā ka nograb. Tur bez kāda pirksta varēja palikt i nedomājot. Nebūtu cimdu, nekas tāds nevarētu notikt.

Re: varbūt muļķīgs jautājums
Autors: EjTakTu ()
Datums: 17/02/2009 15:36

Nav ko pie zāģa un citām rotējošām un kustīgām daļām pirkstiem, ko darīt. Tāpat kā plīvojošam drēbēm, matiem, utt. Neievērosi darba drošību, arī izģērbšanās un vispārēja epilācija nepalīdzēs ;)

Re: varbūt muļķīgs jautājums
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 17/02/2009 15:37

Dzeltenbalto pirkstaini, kas agrāk Depo maksāja 10 sant/pārī (tagad - 12 vai 13) ir gadījies uztīt uz urbja - cimds noplīst nost, nav viņš pārāk izturīgs. Domāju, ka man būtu vairāk savainojumu bez nekā ar cimdiem, kaut, protams, gadīties var visādi...

Re: varbūt muļķīgs jautājums
Autors: v_t ()
Datums: 17/02/2009 16:07

prieks skatīties kāda diskusija izvērsusies par vienu klasisku instrumentu.

Re: varbūt muļķīgs jautājums
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 28/09/2010 08:59

Šorīt netīšām ieraudzīju dažas Garant Grizzly lāpstas Kuršos (Brīvības ielā).
Tiesa, šeit aprunātās foršās bija tikai ar īsiem kātiem:
[www.garant.com]
Cena gan bija laba - 7+ Ls, praktiski tāpat kā labajos laikos Centrex'ā.
Es šādu īso ziemas sezonā mēdzu vadāt mašīnā, tomēr kārtīgai rakšanai garāks kāts ir ērtāks.
Vēl tur bija arī liešķere
[www.garant.com]
taču maksāja ... 18+ Ls.

Re: varbūt muļķīgs jautājums
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 28/09/2010 09:00

Sorry, liešķeres pareizais attēls:
[www.garant.com]

Re: varbūt muļķīgs jautājums
Autors: Rx ()
Datums: 28/09/2010 09:50

Tā Garanr Grizli ir tā īstā, ja no sāna ir kāts gandrīz vienā līnijā ar lāpstiņas smaili. Bet no foto redzams, ka arī viņi "uzlabo" lāpstas. Manai, sen pirktajai, rokturis ir no stipras plastmasas, bet vieta, kur tur pluikstu- no neslīdošas gumijas, kuru satverot "paliek labi".

Pašreizējā: 3 no 4


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  ********   **     **        **  **      ** 
    **     **     **  ***   ***        **  **  **  ** 
    **     **     **  **** ****        **  **  **  ** 
    **     **     **  ** *** **        **  **  **  ** 
    **     **     **  **     **  **    **  **  **  ** 
    **     **     **  **     **  **    **  **  **  ** 
    **     ********   **     **   ******    ***  ***  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727