UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā1234
Pašreizējā: 4 no 4
Re: varbūt muļķīgs jautājums
Datums: 28/09/2010 10:42

Protams ka ar vienu lāpstu to nedara. Es personīgi šādus darbus veicu ar 3-4 dažāda veida lāpstām un divas no tām ir Fiskars štika un taisnā, bet nākošās ir šaufeļu lāpstas ar dažāda kāta garumu.

Anekdote:
Pasūtītājs prasa strādniekam ar lāpstu,: vai trepes taisīt māki? strādnieks atbild: a cik dziļi vajagg rakt.

Iet uz lapu: Iepriekšējā1234
Pašreizējā: 4 no 4


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******   ********  **     **  **    **  **     ** 
 **    **  **        **     **  ***   **  ***   *** 
 **        **        **     **  ****  **  **** **** 
 **        ******    **     **  ** ** **  ** *** ** 
 **        **         **   **   **  ****  **     ** 
 **    **  **          ** **    **   ***  **     ** 
  ******   **           ***     **    **  **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.