UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3
Re: Kanalizācija un tās izbūve!
Autors: Jaazeps ()
Datums: 17/05/2009 18:20

nu ir tā,
1) - var nopirkt grodus ar visu dibenu, jau smuki vienā gabalā. ātri, ērti, droši.
2) - 1,5m grods - pats iztieku ar vienu šādu grodu kas sadalīts ar starpsienu, pirmajā telpā nosēdumi, otrajā telpā burbuļators un tad tālāk plūst uz drenu un zemē iekšā
3) - zemē jārokas pēc iespējas seklāk, tā lai izejošais izvads no groda uz drenu nebūtu zem gruntsūdens līmeņa. pretējā gadienā plūsma apstājas, vai pat ir otrāda - grodos saplūst gruntsūdens. 3 vai 10 automašīnas ir vienalga. jāzin cik tās smagas, un jāuztaisa korekti groda augšdaļa, tur var likt virsū, ja augstumi atļauj veidgabalu konusveidīgu ar lūku galā, vai vienkārīši betona plakanu vāku, ar lūku.

Re: Kanalizācija un tās izbūve!
Autors: Svētais ()
Datums: 17/05/2009 22:12

Tad, cik es noprotu, groda augstums ir 1 m (kāds mans paziņa pats tos ir uztaisījis). Tik dziļi tas arī ir jāierok?
Man vēl ir vecā bedre (~1.5m3) no kuras es domāju tad taisīt pārplūdi uz jauno bedri, no kuras tālāk varētu sūcināt iekšā gruntī!
Attālums starp "bedrēm", varētu būt ~ 5-7m.
- Vai tas derētu?

Re: Kanalizācija un tās izbūve!
Autors: GalGan ()
Datums: 20/05/2009 11:54

Es glups šajā jautājumā, bet gribētos zināt, kur cilvēki noved "ūdeni" no vannas, izlietnes, veļas mašīnas? No tualetes ir skaidrs, ka uz septiki vai aku vai bio kaut kādu. Bet ja piemēram uztaisīšu aku uz 5 m3 un visu novedīšu tajā, vai tad man tā aka nebūs pilna jau pāris nedēļu laikā? Rēķinot ka 0.5 m3 dienā, tad pēc 10 dienām būs pilna. Uz kurieni tad novada ūdeņus ne no tualetes?

Re: Kanalizācija un tās izbūve!
Autors: soseds2 ()
Datums: 21/05/2009 23:12

Galgan, ja savas akas dibena vai sienas ierikosi caurumus, tad nebus jaizved s... ik pec desmit dienam!

Re: Kanalizācija un tās izbūve!
Autors: tips ()
Datums: 24/05/2009 21:07

Skatoties kas notiek ar atirisanas iekartam privatmajam izdevas atrast septiku un bioatirisanu razotajus Latvija, kas solas pilnu aprikojumus sakot
400 Ls
[www.virte.lv]

Re: Kanalizācija un tās izbūve!
Autors: zipaks ()
Datums: 24/05/2009 23:38

cenas tur nav. un liels tas Virte - 2 metri dziļu bedri vajag. Citi lien mazākos.

Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **    **  ********   ********  ********  
  **   **   **   **   **     **     **     **     ** 
   ** **    **  **    **     **     **     **     ** 
    ***     *****     ********      **     **     ** 
   ** **    **  **    **            **     **     ** 
  **   **   **   **   **            **     **     ** 
 **     **  **    **  **            **     ********  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727