UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 3 no 5
Re: Junkers gāzes katli - kurš labāks?
Autors: z ()
Datums: 02/09/2009 18:46

uzliekam sākumā, bet pēdējie trīs radiatori, kas sēž uz DN 15 katrs bus virs 1kW, bet te ļaudis bez iedziļināšanās saka Itka ok!
Būvējiet vien uz Itka ok un arī es tad varēšu piebiedroties vgy7, teikdams: brīdināju tak, ko spēs radīt nespeciālista kļūda.
Nu nedrīkst apkures parametrus izzīst no pirksta, vismaz telpas kvadratūru un ārsienu skaitu katrai telpai jau nu vajadzētu zināt.

Re: Junkers gāzes katli - kurš labāks?
Autors: Edgars7979 ()
Datums: 02/09/2009 19:58


un ko dos telpas kvadratuura? kaa no taas var izziist preciizus apreekjinus?

un kas briesmiigs notiks, ja peedeejie triis radiatori veidos, piemeeram, 5kw? un buus izvilkti ar DN15?

turklaat es jau teicu: "uz aci"


Re: Junkers gāzes katli - kurš labāks?
Autors: z ()
Datums: 02/09/2009 20:06

palaid 5kW uz DN15, kur virknē priekšā būs vēl 7 radiatori un zināsi, vēlams gan to darīt savā mājā, jo pasūtītājiem parasti neizdevušies eksperimenti diez ko nepatīk. uz aci parasti var mēģināt potenciālajai mīļākajai krūštura izmēru noteikt, termotehnikā ir jāveic aprēķini.

Re: Junkers gāzes katli - kurš labāks?
Autors: Edgars7979 ()
Datums: 02/09/2009 21:32


nu, ja tu iesaki likt 7 radiatorus VIRKNEE, tad komentaaru nav.

lai tev, z, sirds buutu mieriiga - veicu apreekjinu, saliidzinaaju ar apleesi uz aci un secinaaju, ka mineetajaa gadiijumaa pietiek un paari paliek.


Re: Junkers gāzes katli - kurš labāks?
Autors: soseds2 ()
Datums: 02/09/2009 21:55

Biju viena dzivokli, kur gazes katls, 7 radjiki un viss savilkts uz 15 kaparu. Sistema strada ideali, nekadu troksnu. Es jau nesaku, ka nevajag rekinat!

Re: Junkers gāzes katli - kurš labāks?
Autors: z ()
Datums: 02/09/2009 23:06

ja gribi nomierināt manu sirdi, tad tos cipariņus varēji izlikt publiskai apskatei...
un karam sūknim tieši rēķināji?

Re: Junkers gāzes katli - kurš labāks?
Autors: Edgars7979 ()
Datums: 03/09/2009 07:39

z: izlikshu publiskai apskatei tad, kad tu pastaastiisi par siltuma zudumu apreekjinaashanu peec kvadratuuras un aarsienu skaita. un par 7 radiatoriem virknee.

Re: Junkers gāzes katli - kurš labāks?
Autors: z ()
Datums: 03/09/2009 20:55

Edgar jautājums vispār bija šāds:

Posted by: aatrie (IP Logged)
Datums: 01/09/2009 12:41

…Radiatori (10 gab.) saslēgti paralēli uz viena loka…

uz ko es savu viedokli paskaidroju valodā, ko tu laikam nesaproti:
Datums: 01/09/2009 19:31

10 radiatori uz viena loka ir nopietna padarīšana, kļūda hidraulikas aprēķinos var ļoti dārgi izmaksāt: trokšņi sistēmā un nepietiekama caurplūde tālākajos radiatoros. Ieteiktu nepažēlot naudu neatkarīgiem aprēķiniem.
Galu galā katlā ir tikai viens sūknis un viņa maksimālās iespējas ir zināmas...

Man no pirksta izzīst pamatinformāciju par objektu nesanāk, bet kā redzams cilvēki pie mums spēj ne tikai bez sertifikātiem remontēt katlus, bet arī veikt aprēķinus:
Posted by: Edgars7979 (IP Logged)
Datums: 02/09/2009 00:25

Uz aci: DN25 saakumaa, DN 15 peedeejie 2-3 radiatori, pa vidu DN20. Arii saakumaa pietiktu ar DN20, bet man bail, ka te kaads saaks bljaut. Kljuudas piedziis ar atgaitas vaarstiem. Vai ar iereguleejamiem termostatu vaarstiem, ja taadi buus.

Par siltumzudumiem un hidrauliskajām pretestībām diemžēl es tādam ģēnijam neko nestāstīšu, jāsaprot ka pagājušajā gadu tūkstotī mācīja mūs savādāk, tad siltumzudumi telpai ar vienu ārsienu un griestu augstumu 2,2 metri vienmēr atšķīrās no siltumzudumiem telpai ar trīs ārsienām un 3,0 griestu augstumu. Lai es kā stagnāts ko rēķinātu, diemžēl man vajag zināt arī logu skaitu, to, kas atrodas uz griestiem un pat ziņkārības mākts parasti vēl mēģinu iebāst degunu pagrabā…
Piedod, bet tu prasi no manis neiespējamas lietas, būs vien laikam jāsaprot ka esmu par vecu, lai atsauktos uz tautas muļķotāju demagoģiskajām reklāmām.

Re: Junkers gāzes katli - kurš labāks?
Autors: Edgars7979 ()
Datums: 04/09/2009 15:18

:)

Re: Junkers gāzes katli - kurš labāks?
Autors: soseds2 ()
Datums: 05/09/2009 20:41

:)

Pašreizējā: 3 no 5


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **     **  **     **  ********  **     ** 
 **     **  ***   ***  **     **     **     **     ** 
 **     **  **** ****  **     **     **     **     ** 
 **     **  ** *** **  *********     **     ********* 
 **     **  **     **  **     **     **     **     ** 
 **     **  **     **  **     **     **     **     ** 
  *******   **     **  **     **     **     **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727