UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums


!!!Ja vēlamies sameklēt vārda daļu, tad rakstam, piemēram, 'buvn*' - aiz vārda daļas pievienojot '*'

Pašreizējā: 8 no 8
Rezultāti 211 - 215 no 215
15 gadi
aakk
krasa viedokļu atšķirība - rbm saka ka spundētos pa tiešo uz sijām, Elektriķis saka - siju solis 600mm ir par daudz liels, lai liktu uzreiz pa virsu OSB, grīdas dēļus utt. kam lai tic ???
Forums: Privātmāju būvniecība
15 gadi
aakk
paldies par atbildēm. protams ka uz spundētiem dēļiem laminātu nelikšu - dēļi bija tikai kā viens no variantiem. bet tā arī nesapratu, ja liek tos spundētos grīdas dēļus, tad viņus var likt uzreiz uz sijām un viss, vai nē. no darbietilpības viedokļa itkā vienkāršāk, ne kā ar daudzslāņu konstrukciju. izmaksas laikam līdzīgas (materiālam). normāli dēļi apm. 7.5 Ls/kvadrātā. osb vien vismaz 4.5Ls+ s
Forums: Privātmāju būvniecība
15 gadi
aakk
ko speciālisti varētu ieteikt 120 kv.m mansarda grīdas izbūvei? esošā situācija - sijas 100X240, solis 600mm. ko un kā pareizi likt (izmaksām ir nozīme) osb, ksp, spundētie dēļi, vai kas cits (cik biezi u.t.t.). pēc tam paredzēts likt laminātu. jau iepriekš pateicos. (p.s. pagaidām mansards neapkurināms)
Forums: Privātmāju būvniecība
15 gadi
aakk
labdien visiem. vai kāds lūdzu nepateiktu kur ir iespējams iegādāties labu un nedārgu automātikas komplektu veramiem vārtiem (2 X 2m)? kāda ir lietošanas pieredze un kurš ražotājs būtu ieteicamāks, kā arī citas nianses? jau iepriekš pateicos. Artūrs.
Forums: Vēlos uzzzināt
Pašreizējā: 8 no 8

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.