UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.

!!!Ja vēlamies sameklēt vārda daļu, tad rakstam, piemēram, 'buvn*' - aiz vārda daļas pievienojot '*'

Pašreizējā: 3 no 17
Rezultāti 61 - 90 no 487
14 gadi
Pow
Lamināts varbūt arī nav no lētā gala, bet klasi esi izvēlējies par zemu. Varbūt 23. klase? Es visur saliku 33. klasi (commercial) un vietā kur staigā ar āra apaviem 34. klasi (commercial heavy use). Tehniskie dati: Pagaidām viss bumbās. Pārdevējs arī man uztaisīja demo kura met no metra augstuma atsvariņu un skatās bojājumus. Bija interesanti.
Forums: Iekšdarbi
14 gadi
Pow
Didzisp, kapēc sava iekārta jābāž iekšā kastē, kurai visdrīzāk ir arī pretatvēršanas aizsardzība (t.i. fakts, ka kaste tikusi atvērta ir neatgriezenisks), ja var viltot GPS satelītu signālus, kā jau minēju iepriekš? Protams, tas pasākums būs pa sarežģītu tādam PēterimP, kas nevar pats atļauties nopirkt degvielu savām izklaidēm. Ka tā ir augstākā pilotāža elektronikā nepiekritīšu, par pilotāžu pr
Forums: Vēlos uzzzināt
14 gadi
Pow
aaaa, vispār jau tēmas aizsācējs teica "protams neaiztiekot pašu verķi". Attiecīgi arī atbildēju. Tik pat labi es te varētu sākt sprēgāt ar gudrībam no sērijas kāpēc jāiet meklēt uz veikalu follija, ja var to verķi paņemt un iemest upītē.
Forums: Vēlos uzzzināt
14 gadi
Pow
GPS spoofing:
Forums: Vēlos uzzzināt
14 gadi
Pow
> Vai ir padomi kā apiet(slāpēt signālu)vai kautkā savādāk to GPS apšmaukt Uztaisi savu GPS raidītāju. Tas apmānīs GPS uztvērēju (jo tavs signāls būs stiprāks par Navstar satelītiem) un varēsi viņam rādīt kādas gribi koordinātes. Protams, ja tu uzdod šeit tādus stulbus jautājumus, tad tas projekts nebūs priekš tevis. Bet iespējams tas ir, un pilnīgi neaiztiekot tavu GPS uztvērēju. Vēl vi
Forums: Vēlos uzzzināt
14 gadi
Pow
Nu dzīvot ekspluatācijā nenodotā mājā vispār ir aizliegts un laikam administratīvi sodāms pasākums. To gan būtu grūti pierādīt. Bet nodot es kā reizi nodokļu dēļ negribu steigties. Tāpēc vajag atrast elegantu veidu kā to izveikt. Visvienkāršākais laikam ir visu laiku pagarināt būvatļauju. Pagaidām man būvatļaujas pagarināšana ir bijusi pa brīvu. Kaut kur prasa naudu?
Forums: Dokumenti
14 gadi
Pow
Un vēršu uzmanību uz likuma punktu 166. Pārtraucot būvdarbus uz laiku, ilgāku par vienu gadu, vai ja būvdarbu pārtraukšana ir bīstama cilvēku dzīvībai un veselībai, kā arī videi, vai tā var radīt bīstamus bojājumus konstrukcijās, pārtraucot būvdarbus arī uz īsāku laiku, veicama būves konservācija, un tas rakstiski paziņojams būvvaldei vai institūcijai, kura izsniegusi būvatļauju. Tātad, sana
Forums: Dokumenti
14 gadi
Pow
Teikt var visu ko. Tāpēc es gribu saprast kā ir patiesībā, lai var konkrēti atsaukties uz likumiem, ja prasīs. Es saprotu, ka uz nodošanu ekspluatācijā attiecas šis likums: Tur nevienā punktā vispār neredzu ka būtu vajadzīga būvatļauja, lai nodotu būvi ekspluatācijā. Varbūt jāskatās citi likumi?
Forums: Dokumenti
14 gadi
Pow
Labs. Es arī pagaidām nekur nesteidzos ar nodošanu. Visu laiku tikai pagarināju būvatļauju. Vienīgi būvvaldē teica, ka vairs nepagarinās nākamgad bez pārskaņošanas. Krāni. Šajā sakarā jautājums. Vai man tā būvatļauja ir vajadzīga, ja es sen vairs neko nebūvēju? Kad sadomāšu nodot māju ekspluatācijā, vai tad man ir vajadzīga DERĪGA būvatļauja vai der arī ar beigusos termiņu?
Forums: Dokumenti
14 gadi
Pow
Jazepsii, > kur ir loģika pirkt siltumsūkni par 8000 Ls ja par > 500Ls var ēku nosiltināt teju līdz pasīvas ēkas > standartam un par apkuri gandrīz vai aizmirst vispār??? Parādi aprēķinus. Kādi ir siltuma zudumi pirms/pēc nosiltināšanas un ar ko kurina pirms un pēc nosiltināšanas. Gribu redzēt to siltinājumu pa 500Ls, kur par apkuri gandrīz var aizmirst. Negribi man tādu uztaisīt
Forums: Privātmāju būvniecība
14 gadi
Pow
Augstākminētais links arī apstiprina, ka 12V halogēnās lampas ir labākas par 230V. Manuprāt 50% ekonomija, salīdzinot ar "parastajām", komplektā ar CRI tuvu pie 100 un instant on ir štelle.
Forums: Iekšdarbi
14 gadi
Pow
Re kur reāla štelle: Kvēldiega spuldzes nekur netaisās pazust. Palielināsies tikai efektivitāte (un arī cena par spuldzi).
Forums: Iekšdarbi
14 gadi
Pow
IDstudio, vertikālas ass ģenerators traucē putniem tieši tik pat cik horizontālas ass - t.i. netraucē vispār. Par saskaņošanu grūtību gan nezinu, nesen pa TV rādīja džeku, kam it kā tur pašvaldība kaut ko gribēja aizliegt ar tik pat stulbiem pamatojumiem, bet beigu beigās (laikam caur tiesu) viņam visu atļāva. Ģenerators tur bija paliels. > Cenu gan spēcīgi iespaido jauda, aķis un ražotājva
Forums: Privātmāju būvniecība
14 gadi
Pow
Stirlinga dzinēji, protams, ir super, bet kur tad viņus var nopirkt par saprātīgu naudu?
Forums: Privātmāju būvniecība
14 gadi
Pow
> Latvijā der: > a) vertikālie vēja ģeneratori, Ar to tu gribēji pateikt, ka horizontālie nu nekādi neder? Vari pamatot? > b) saules vai labāk gaismas baterijas! Kalkulatora darbināšanai? > Ja plānots siltumsūknis, tad uzreiz vajag izmantot > kaut ko, kas ražo elektrību priekš sūkņa! Un kas tas kaut kas būtu? Piemēram 3 vai 5 kW siltumsūkņa kompresora darbināša
Forums: Privātmāju būvniecība
15 gadi
Pow
Tad kad tev ta lampa nosprāgst, vari atraut vaļā balastu un paskatīties kādus sūdus tur ķīnieši sabāzuši.
Forums: Iekšdarbi
15 gadi
Pow
ints45, liec 100mm cauruli, bet leņķi jātaisa daudz platāku, teiksim 135 grādus, un viss būs labi. Par 90 grādiem aizmirsti, PN40 (vai PN32) cauruli nedrīkst tā locīt.
Forums: Dienas jautājums
15 gadi
Pow
"Man ir pēdējais ar Tecumseh dzinēju un pagaidām tā neko, kamēr kaimiņiem tāds pats ar Briggs & Stratton pa trim gadiem jau ir ievērojami izdilis... " Kaimiņš varbūt nav dzirdējis, ka reizēm arī eļļa jāpamaina. Man ar B&S dzinējiem ir tikai pozitīva pieredze.
Forums: Ārdarbi
15 gadi
Pow
> Tavs nosauktais spices garums praksē bez speciāli piemeklēta sūkņa nav iespējams. Tas ir ļoti maigi teikts. Maksimālais augstums, kādā var uzsūknēt ūdeni ar ārējo sūkni ir: h=P/(blīvums*g), kur P ir spiediens (var pieņemt, ka tas ir 1.01*10^5 Pa), g ir gravitācijas konstante (var pieņemt, ka tā ir 9.8 m/s^2). Ūdens blīvumu var pieņemt 1000 kg/m^3. Saliekot skaitļus, iegūstam h=10.3m.
Forums: Inženiertīkli
15 gadi
Pow
> 2) drošības problēmas- viegli atmūķēt. Tu domā mehāniski atmūķēt atslēgu (nospiest mēlīti), vai atskrūvēt domofonu un pareizajiem vadiem pievienot 12-24V? Ja par mehānisku atmūķēšanu, tad priekšā atslēgai no ārpuses vajag metāla plāksni, kas nosedz mēlīti. Vispār jau vieglāk ir pārkāpt pāri žogam.
Forums: Inženiertīkli
15 gadi
Pow
Ambrosio, taču neklausies viņu, viņš te reklamē savu firmu vienkārši. Blakus tēmā par Zemes siltumsūkņiem viņam jau ir cits niks un atkal tiek reklamēta sava prece.
Forums: Dienas jautājums
15 gadi
Pow
Nopietni runājot, Zalais (80.233.145.---), он же Marchelo (80.233.145.---), ir firmas commodus pārstāvis, kas te par visu vari grib izreklamēt savus sūdus. Varbūt ir vērts pieturēties pie viena nika un nespamot uzreiz visās tēmās savu reklāmu?
Forums: Dienas jautājums
15 gadi
Pow
Var jau arī uzturēt +23C un maksāt 20-40Ls ziemā mājai 170m2. Viss atkarīgs no siltuma zudumiem. Ja mājai nav logu, sienas metru biezas, tad tā varētu sanākt. Varbūt kontūrs cilvēkam ierakts blakus siltuma trasei. Varbūt cilvēkam elektrības tarifs labāks kā mums. Varbūt mājas platība ir 170m2, bet apkurināmā platība 50m2. Visādi taču var gadīties.
Forums: Dienas jautājums
15 gadi
Pow
IFC, nu piedāvā tepat savu tehnoloģiju. Ja tas piedāvājums ir labs, tad tā tu vairāk klientu atradīsi, nekā iemetot savu epastu. Cik maksā 1m2 pamatnes sagatavošana un ieklāsana? T.i. mana gadījumā noplēst flīzes, laikam noslīpēt un uzliet epoksīdu. Kas notiks ja zem epoksīda plaisās betons, piemēram vietās, kur savienojas paneļi?
Forums: Dienas jautājums
15 gadi
Pow
Atvainojiet, ka ceļu ārā vecu tēmu, bet aktuāls jautājums. Man bija flīzes, bet gada laikā pēc ziemas viņas visas sals ir izcilājis. Laikam krutie celtnieki ne tā sataisījuši. Hidroizolācija arī izpildīta ļoti slikti, ūdens gar malām tecēja uz sienas iekšpusē. Tagad tas viss jāārda nost un vajag kaut kādu normālu risinājumu. Terase ir virs garāžas. Dzelzsbetona pārsedzes. Tas ir arī kā bal
Forums: Dienas jautājums
15 gadi
Pow
SAK Wrote: ------------------------------------------------------- > Kas ir thujas? Vai nu pirmais burts vārdā ir > lieks, vai arī otrais. Latviski tās sauc par tūjām.
Forums: Vēlos uzzzināt
15 gadi
Pow
Jazeps, tas ko viņš nopirka, visdrīzāk ir plikas solar cells. Tur līdz panelim ir ļoti tālu, jo jāuztaisa hermētiks apvalks. No kā tad viņš to taisīs? No stikla? Pilns ebay ar tiem solar cells. Pārsvarā tur tirgo lielos apjomos vai nu brāķētus, vai lietotus, vai zagtus no rūpnīcas. Parasti var rēķināt, ka kādi 10-20% būs nederīgi. Tas ir labs darījums, ja gribās pašam taisīt saules paneli.
Forums: Inženiertīkli
15 gadi
Pow
Nekā loģiska gan es tur neredzu, konvertēt mehānisko enerģiju uz elektrību un pēc tam atpakaļ uz mehānisko, kompresora darbināšanai. Loģiski būtu kompresors pa taisno pie vēja dzirnavām.
Forums: Dienas jautājums
15 gadi
Pow
Iegaaju lapaa pa taisno un tur izlasiiju rakstu Citaats: "Kad es pirku savējo, tad šis vēl nebija pārdošanā. Šim nav pastāvīgie magnēti, tāpēc viņam ir viegli iesākt griezties (pie 0,8m/s). Ražot tas sāk pie 1,8 m/s, kad pola kurpes ir samagnetizējušās." Kas tas pa sviestu? Cik man zinaams pagaidaam nekas labaaks par pastaaviigo magneetu gjeneratoriem nav izdomaats. Tas dzjeks kau
Forums: Dienas jautājums
15 gadi
Pow
zipaks, viss atkariigs no straavas ar kaadu darbina tos LEDus. Starp citu, no taa arii atkariiga ekonomija - pie lielaakaam straavaam var dabuut vairaak gaismas bet ekonomija samazinaas.
Forums: Iekšdarbi
Pašreizējā: 3 no 17

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.