Kurināmais

Šogad samazinājies kurināmās koksnes eksports

Šā gada desmit mēnešos no Latvijas eksportēti 1,68 miljoni tonnu kurināmās koksnes, kas ir par 6,4% mazāk nekā attiecīgajā periodā pērn, kad eksportēti 1,8 miljoni tonnu koksnes, aģentūru LETA informēja Zemkopības ministrijas Meža departamentā.
Izvēloties savai ēkai apkures sistēmu

Izvēloties savai ēkai apkures sistēmu

Izvēloties savai ēkai apkures sistēmu, jādomā arī par to, ar kādu kurināmo to kurināsiet.

Apdare un aprīkojums: Mūsdienīgi privātmāju apkures veidi

Šī vasara mums gandrīz ne mirkli neļauj aizmirst par rudeni un tam sekojošo ziemu. Un lai arī līdz tam vēl kāds laiciņš atlicis, tagad būtu īstais brīdis domāt par apkures sistēmas ierīkošanu vai nomaiņu. Vēl labāk, ja tavs mājoklis ir tikai projektēšanas stadijā, jo ...

Daugavpilī plāno celt kurināmās gāzes ražošanas uzņēmumu

Siltuma ražošanas un tehnoloģiju izstrādes uzņēmums SIA "Elliks" noslēdzis zemes nomas līgumu ar AS "Lokomotīve", lai Daugavpilī uzceltu gāzģeneratoru staciju un rekonstruētu Daugavpils siltumcentrāles darbam ar ģeneratoru gāzi.

Aktualitātes apkures jomā

Lai arī apkures sistēmas pamatu pamatos jau gadu desmitiem ilgi palikušas nemainīgas, tomēr ir vērojamas dažas aktuālas nianses, kas ir būtiskas tieši šobrīd.

Firma "E- Sistēmas" nesen mainīja savu stratēģiju, palielināja piedāvājumu klāstu

Līdz šim "E- Sistēmas" no visām kopējām būvniecības nozarēm varēja piedāvāt tikai divas- ūdensapgādes un apkures sistēmas. Taču jau kopš pagājušā gada beigām piedāvāto pakalpojumu klāsts ir krietni palielinājies.

Elektrostacijas būvniecība Brocēnos neapdraud "Liepājas siltuma" koģenerācijas stacijas celtniecību

Brocēnos plānotās elektrostacijas būvniecība neapdraud plānoto maksātnespējīgās AS "Liepājas siltums" modernizāciju un koģenerācijas stacijas būvniecību Liepājā, aģentūrai LETA sacīja maksātnespējīgās AS "Liepājas siltums" administratore Dace Grinberga.

Atbalsta granulu rūpnīcas būvniecību Rīgā

Rīgas domes Pilsētas attīstības komiteja šodien atbalstīja Rīgas pilsētai piederošā zemes gabala, aptuveni 10 000 kvadrātmetru, Granīta ielas rajonā iznomāšanu uzņēmumam "Baltijas ekosistēma" makulatūras granulu rūpnīcas būvniecībai, ja tiks saņemts pozitīvs Starpresoru komisijas slēdziens.