Kurināmais

Latvijas siltumtehnikas firmas, piemēram, "E-Sistēmas", piedāvā izstrādāt kvalitatīvus siltumsistēmu projektus

Ikviena ēka parasti tiek būvēta ilgam laikam. Ja īpašnieks vēlas saņemt garantiju, ka tā visādā ziņā kalpos ilgi, nepieciešams veikt aprēķinus, izstrādāt precīzu projektu.

Valmieras rajona Kocēnos ekspluatācijā nodod rekonstruēto gāzes katlu māju

Šonedēļ Valmieras rajona Kocēnu pagastā eksperimentālā kārtā ekspluatācijā nodota pirmā pārbūvētā gāzes katlumāja, kas ir daļa no projekta pagasta siltumapgādes pārejai uz gāzes apkuri, aģentūru LETA informēja Kocēnu pagasta padomes preses sekretāre Inese Kazuša.

Valdības komiteja akceptē jaunās prasības koģenerācijas stacijām

Šodien valdības komiteja akceptēja noteikumus par prasībām koģenerācijas stacijām un kārtību, kādā nosakāma saražotās elektroenerģijas pārpalikuma iepirkšanas cena.

Intervija ar SIA "Bek-Konsult" direktoru Ivaru Bekmani.

"Bek-Konsult" ir inženierfirma, kas strādā siltumapgādes jomā- sniedz konsultācijas, projektē siltumtrases un siltummezglus (pēdējos 3 gados ap 180 siltummezglu tehnisko projektu), rekonstruē katlumājas , piegādā dažādas siltuma iekārtas.

Izsludināta izsole par kurināmā piegādi Tukuma pilsētai

Tukuma pilsētas dome izsludinājusi izsoli par kurināmā piegādi Tukuma pilsētai.

Rīkos konkursu par tiesībām veikt Pašulienas ciemata katlu mājas rekonstrukciju

Daugavpils rajona padome ir izsludinājusi konkursu par tiesībām veikt Pašulienas ciemata katlu mājas rekonstrukciju ar iekārtu montāžu un kurināmā noliktavas būvniecību, aģentūru LETA informēja Daugavpils rajona padomes komunālās saimniecības nodaļas galvenā speciāliste Olga Sokolovska