UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Projektu apspriešana :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3
Re: Okupācijas muzejs
Autors: demolētājs (212.70.174.---)
Datums: 01/04/2005 10:19

smaids uz lūpām :), un kad pieņems lēmumu nojaukt, izsludinās tenderi un samaksāsim par nojaukšanu pāris miljonus, labs biznesiņš sanāks.

Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3


Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **      **   ******   **      **   ******    **     ** 
 **  **  **  **    **  **  **  **  **    **    **   **  
 **  **  **  **        **  **  **  **           ** **   
 **  **  **  **        **  **  **  **   ****     ***    
 **  **  **  **        **  **  **  **    **     ** **   
 **  **  **  **    **  **  **  **  **    **    **   **  
  ***  ***    ******    ***  ***    ******    **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.