UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā12345
Pašreizējā: 5 no 5
Re: Gāzbetona siltināšana ar fibrolītu
Autors: Visvaldis (85.10.211.---)
Datums: 05/05/2016 18:54

Mani risinājumi jau nav jātestē.
Brīvdabas muzejā ir apskatāmi 100 gadīgi testa rezultāti.
Kur vēl lielāku garantiju prasīt.

1. par fibrolitu prasīju kā viņu labāk stiprināt, vai kā klasiski ar zobaino ķelli un vēlāk piedībeļot un vai neveidosies plaisas starp plāksnēm. Atbilde ir precīzi NEVIENA. Tā vietā uzbraucieni, ka bez vates nav citi varianti. Lai gan jau rakstīju ka vates un putupolistirola varianti netiek apspriesti. Ja nav ko rakstīt, tad nerakstiet neko. Negribu vati.

3. par skaidām tā ir mana izvēle un padoms nevienam netika prasīts. Tikai izsmiets gadu desmitiem pārbaudīts risinājums. Varētu padomāt, ka dzīvoju uz marsa un nezinu mūsdienu siltināšnas materiālus.

Viss,
Dzēšam ārā.
Lūdzu.

Re: Gāzbetona siltināšana ar fibrolītu
Autors: jakobsons ivars (85.10.211.---)
Datums: 05/05/2016 19:38

2. punkts. man liekas , ka es atbildēju par fibrolītu - paskatiies pārils lapas atpakaļ. Ja interesē padziļināti - uzmeklē būvinženieri Andri Pavītolu , viņš Jelgavā vadīja fibrolīta ražošanu un varēs tev atklāt nianses.

Re: Gāzbetona siltināšana ar fibrolītu
Autors: qwertyuiop (85.10.211.---)
Datums: 05/05/2016 23:00

Visual di's Wrote:
-------------------------------------------------------
> Mani risinājumi jau nav jātestē.
> Brīvdabas muzejā ir apskatāmi 100 gadīgi testa
> rezultāti.
> Kur vēl lielāku garantiju prasīt.
>


Nav gan naacies Briivdabas muzejaa sadtapt gaazbetona eekas vai 50cm skaidu siltinaajumu.


[www.troldtekt.dk]

Te kautkas noderiigs no daanju buuvnieciibas veestures arhiiviem, njem googli un tulko, runa gan iet pamataa par iekshas apmetumu uz taam plaatneem, betnu taapat noderiigas lietas par stiprinaashanu un apmeshanu.


Slinkums visu tavaa vietaa mekleet, bet es pieveerstos tiem razhotaajiem , Kas piedaavaa fibroliita paliekoshos veidnjus betoneeshanai, gan jau vinjiem ir piedaavaajimaa risinaajumi, kaa pectam to fibroliita virsmu apdarinaat.

Re: Gāzbetona siltināšana ar fibrolītu
Autors: Dindirin (85.10.211.---)
Datums: 05/05/2016 23:11

Nesen izjaucu guļbūvi, kurai pārdesmit gadus pa virsu bija uzlikts 8cm fibrolīts, apmests un nokrāsots. Stiprinājums - šīfera naglas un alumīnija stieple no vadiem. solis starp naglām ~20-30cm. Nekādas plaisas nemanīju.

Re: Gāzbetona siltināšana ar fibrolītu
Autors: Hmm (85.10.211.---)
Datums: 05/05/2016 23:30

Visvaldi, ja tev nauda spiež kabatas, dari kā vēlies - stiprini to fibrolītu tāpat kā minerālvates loksnes un apmet :>
Neesi iedomājis, ka informācija nav pieejama, jo materiāls tam nav paredzēts un piemērots?
Fibrolīts nav labs siltumizolātors, ja ņem vērā cenu un ieguvumu, jā to reizēm izmanto karkasa būdām, kā ārējo slāni, bet ne jau kā dižu siltinātāju. Mauc kokškiedru plātnes fibrolīta vietā un būs lielāks ieguvums.

Re: Gāzbetona siltināšana ar fibrolītu
Autors: Visvaldis (85.10.211.---)
Datums: 06/05/2016 00:49

Brīvdabas muzejā neatradīsi gāzbetona ēku, bet atradīsi ēku ar skaidu siltinājumu. Nebūs 50cm, bet būs 20cm. Un kas no tā mainās? Ne jau par centimetriem iet runa.

Kokšķiedru plāksnes arī tika izskatīts kā variants. Un noteikti nav peļams variants.
Šoziem uzturēšu ēkā siltumu, lai pažūst gāzbetons. Ir vēl laiks apdomāt variantus līdz nākošam pavasarim.

Vai var administrātors izdzēs ārā visu vai arī pēdējas 4lpp.?
Vai te vispār kāds seko līdzi foruma kārtībai?

Re: Gāzbetona siltināšana ar fibrolītu
Autors: būvinženieris Ivars Brinkmanis (85.10.211.---)
Datums: 06/05/2016 07:35

Visvaldim... ja tu forumā iedod mazo pirkstiņu, tad tas velns paraus visu roku. Bet neuztraucies - fiziski mājās tevi neviens no mums nemeklēs, ja nu vienīgi sapņos par gāzbetona apdares īpatnībām.
Taču foruma administrācija visu laiku cīnās par satura kvalitāti.
Man pašam nācies piedzīvot kaunu, kad mēģināju nosaukt kazas vīru.. vārs bez burtiem: ā.z.i.s
Tā, ka viss iet uz labo pusi.

Re: Gāzbetona siltināšana ar fibrolītu
Autors: DsKs (85.10.211.---)
Datums: 06/05/2016 08:19

Visvaldis,necepies ... lielaka dala foruma temu aiziet ta saucamaja offtopic pasakuma jeb beztema :) ... ta ka viss kartiba :)

Re: Gāzbetona siltināšana ar fibrolītu
Autors: qwertyuiop (85.10.211.---)
Datums: 06/05/2016 12:40

"Brīvdabas muzejā neatradīsi gāzbetona ēku, bet atradīsi ēku ar skaidu siltinājumu. Nebūs 50cm, bet būs 20cm. Un kas no tā mainās? Ne jau par centimetriem iet runa."

Tieshi pa centimetriem iet taa runa, 10-20cm skaidaas ziemaa buus citi t un mitruma apstaaklji nekaa 50cm. Viena lieta ir pavasarii izhuut un izveejoties 20cm skaidaam, otra lieta ir aatri dabuut mitrumu aaraa no 50cm, lai nesaak tur puut.


Un nav ko cepties. Ja gribi peldeet pret straumi, tad jaamaak labaak peldeet kaa tie kuri peld pa starumi. Vai tieshaam shito dienu laikaa bijis slinkums pasham samekleet info par fibroliita apmeshanu, man tas prasiija 5min un visa skaidrs, atliek tik atrast kaada sastaava javu izmantot

Iet uz lapu: Iepriekšējā12345
Pašreizējā: 5 no 5


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **     **   ******    ******   **       
 ***   **  **     **  **    **  **    **  **       
 ****  **  **     **  **        **        **       
 ** ** **  *********  **        **        **       
 **  ****  **     **  **        **        **       
 **   ***  **     **  **    **  **    **  **       
 **    **  **     **   ******    ******   ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727