UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Iet uz lapu: 12345Nākošā
Pašreizējā: 1 no 5
Apmetums vai reģipsis gāzbetona sienai???
Autors: krissss ()
Datums: 09/01/2013 11:50

Labdien!

Māja uzcelta no gāzbetona(TexoBlock). Pienācis laiks domāt par iekšējo sienu apdari.
Kas būtu labāk - līmēt pie gāzbetona reģipsi vai tomēr veidot apmetumu???
Kāda diez būtu izmaksu atšķirība? Cik viegli vai sarežģiti ir realizēt vienu vai otru variantu?

Re: Apmetums vai reģipsis gāzbetona sienai???
Autors: PikkO ()
Datums: 09/01/2013 12:14

līmjava+siets ... darbs 1.8Ls/m2
vēlāk špaktelēšana un tapetes vai flīzes bez špakteles

siets apm 0.4 Ls/m2 ... līmjava apm 0.4 Ls/m2
itogo 3.0 Ls/m2

ar ģipša apmetuma piedāvājumiem pilns ss ... vidēji 4.0 Ls/m2 darbs ar materiālu

Re: Apmetums vai reģipsis gāzbetona sienai???
Autors: Aigaritto ()
Datums: 09/01/2013 14:31

Es nezinu precīzi par izmaksām, bet ar mašīnapmetumu viss ir ļoti ātri un vienkārši...pieļauju sakrūvēt reģēpsi un tad līdzinat un špaktelēt un vels viņzin ko ir stipri ilgāk ...un vēl jautājums vai reģipssis nestaigās un ar gadiem neveidosies plaisas un vēl nezin kādas citas problēmas


Man māja celta no Fibo un esmu parliecināts ka pavasarī siena stiks izmestas ar mašīnapmetumu...

Re: Apmetums vai reģipsis gāzbetona sienai???
Autors: krissss ()
Datums: 09/01/2013 14:53

Darbu var nerēķināt, jo pats ar saviem spēkiem ņemšos..
Vai kāds nevar apstāstīt to apmešanas darba procesu.
Cik zinu tā apmetumu masa jau ir gatava maisos, tik ūdeni jāpielej. Neesmu vēl veikalā interesējies, bet pieļauju ka noteikti ir vairāki varianti, kuru īsti izvēlēties priekš gāzbetona sienas?
Un ko tur vēl vajag?
Varbūt kāds vēl var ko ieteikt par labu vienam vai otram variantam..

Re: Apmetums vai reģipsis gāzbetona sienai???
Autors: pamats topošais ()
Datums: 09/01/2013 15:01

Jāmet. Tas ir lēti un vienkārši. Par sietu gan nezinu, man liekas to galīgi nevajag! MP75 lētāks, bet teorētiski tas jāmet ar mašīnu.
Sajauc gatavo masu, met virsū un līdzina ar pēc iespējas platāku lāpstu. Uz maisa viss rakstīts, pameklē youtube arī video ir.

Re: Apmetums vai reģipsis gāzbetona sienai???
Autors: pamats topošais ()
Datums: 09/01/2013 15:03

Bet iesaku padomāt par speciālistiem. Es arī vilku, pēc tam parēķināju cenu/laiku/čakaru u.c. labāk būtu ņēmis pakalpojumu...
Un vēl būs liels mitrums telpās, ar to jārēķinās - viss norasos...

Re: Apmetums vai reģipsis gāzbetona sienai???
Autors: krissss ()
Datums: 09/01/2013 15:09

Bet vai tur to gāzbetonu nevajag pa priekš ar kaut ko nogruntēt..
Kas tur ar tām sienas apmešanas vadulām..

Re: Apmetums vai reģipsis gāzbetona sienai???
Autors: pamats topošais ()
Datums: 09/01/2013 15:17

Jā, par grunti aizmirsu. Vajag. Vadulas neizmantojām. Es pat īsti nezinu kā tās izmanto, it kā jau vajadzētu viņas pēc tam ņemt ārā un taisīt caurumus ciet. Varbūt kāds specs pastāstīs ;)

Re: Apmetums vai reģipsis gāzbetona sienai???
Autors: GirtsL ()
Datums: 09/01/2013 15:31

Nogruntet vajag obligati, Knaufam ir speciala grunts pirms MP75, bet daarga, es panjemu no Sakreta grunti, tapat viss stradaja, tikai letak.
Meta man brigade, nekadas vadulas nevajag, jo plaknes izvelk ar garajaam pravilaam, mazas plaknes un ailes ar spahtellapstam.
Brigadei kas dara to ikdiena iet loti atri, par kvalitati protams var strideties, mana gadijuma kvalitate sanaca pasvaka, jo brigade sastaveja no galvanaa, kam pieder apmetuma masina un 3-4 caliisiem studentiem- prinesi/podai kas pohaini un neizgulejusies kautko sasteidzot met. Galvanais skataas,uzpipe, mierinot klientu stasta ka viss buus kartiba utt.
Beigas vienu aili 3 reizes partaisija, sapratu ka nav jegas cinities un vienojamies ka novilksu no kopejas tames.
Iesaku neko nemaksat uz prieksu un loti skatities ka strada, jo ar klienta materialu tik daudz aiziet pa zemi ka maz neliekaas, man ta saucamo atrabotku, ko saslauka pa zemi, spainiem nesa araa un beera kaudzee, beigas vareju no taa gjipsa pieminekli vinjiem salipinat :)

Re: Apmetums vai reģipsis gāzbetona sienai???
Autors: Rx ()
Datums: 09/01/2013 15:41

Man liekot mašīnapmetumu, vīri pārbaudīja sienu līmeni, jo viss kas var būt. Tad durvju aiļu stūros lika vadulas- stūrus.( stūri kalpo kā vadulas!!!). Ja siena būtu sķība, domāju, ka liktu arī vadulas. Strādāja ar MP75 mašīnapmetuma iekārtu. Trīs vīri strādā ļoti ražīgi...( kvadrātmetri atkarīgi no sienu sarežģītības ( logu ailes, durvis, stūru skaits). Viens vīrs pie mašīnas, otrs pūš, trešais līdzina. Kad vajag, vairāki metās uz līdzināšānu... Jā, žūšt gan ilgi. Bet kvalitāte lieliska.

Iet uz lapu: 12345Nākošā
Pašreizējā: 1 no 5


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **      **  **         **     **  **     **  **    ** 
 **  **  **  **    **   **     **  **     **  ***   ** 
 **  **  **  **    **   **     **  **     **  ****  ** 
 **  **  **  **    **   **     **  **     **  ** ** ** 
 **  **  **  *********  **     **   **   **   **  **** 
 **  **  **        **   **     **    ** **    **   *** 
  ***  ***         **    *******      ***     **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727