UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Pašreizējā: 4 no 6
Re: tapešu izcenojums
Autors: eu! ()
Datums: 07/11/2007 00:46

spk!!! tu esi stulbs , bai izliecies??? nu ir uz taa maisa spaktelja uzrakstiits, cik daudz uudens jaalej klaat, kaa jaamaisa....a kaa pareizi nospakteleet virsmu, taa lai viss buutu gluds?? tas ariii uz taas lapeles vai maisa rakstiits.... jeb arii- pameegjini uzmuureet kaut ko , vadoties peec graamataam! taa lai buutu smuki un aatri...

Re: tapešu izcenojums
Autors: sviestinieks ()
Datums: 07/11/2007 03:27

es laikam izlasiishu kaadu mediciinas graamatu un tad taadiem kaa spk PAR BRIIVU OPERAACIJAS TAISIISHU!
Buutu interese a???

Re: tapešu izcenojums
Autors: apdare ()
Datums: 07/11/2007 03:41

Posted by: sviestinieks (IP Logged)
Datums: 06/11/2007 20:27


es laikam izlasiishu kaadu mediciinas graamatu un tad taadiem kaa spk PAR BRIIVU OPERAACIJAS TAISIISHU!
Buutu interese a???
:D:D:D piesakos, man mugurkaula skriemelis japarstada :D:D:D
nu nevajag jau lamaties vienam uz otru, vnk tas tak sen jau ir pieradijies ka dzive viss ir savadak neka tas apraxtits kkadas gramatas!!! ;)

Re: tapešu izcenojums
Autors: PLB ()
Datums: 07/11/2007 04:53

vienkāši teorētiskās zināšanas jāpapildina ar praksi un pieredzi. un tikai tad var kaut kas prātīgs sanākt. ja iztrūkst kaut viens posms, tad brākis parādīsies noteikti. turklāt uzreiz to varēs redzēt ja trūkst prakses un pieredzes, savukārt pēc kāda laika parādījušās problēmas norādīs uz tehnoloģiju neparzināšanu!
labs meistars ne tikai zina pareizu tehnoloģiju, bet arī spēj šo tehnoloģiju veiksmīgi pielietot praksē.
a tas, ka tagad pilns ar visādiem diletantiem kas uzmetās par speciem, vispār nav apspriežams. pietik apskatīties kādā kvalitāte ir lielākā daļa jaunuzcelto objektu.

Re: tapešu izcenojums
Autors: IP Logged ()
Datums: 07/11/2007 05:27

Te večiem šķiet, ka špaktelēšana ir tikpat sarežģīta zinātne, kā ķirurģija? ;) Varbūt tiešām der kādu grāmatu iepirkt, vakaros palasīt ;)

Re: tapešu izcenojums
Autors: chaapslis ()
Datums: 07/11/2007 07:50

iedod kjirurgam pashpakteleet, redzees , kas sanaks... karo4, katrs dara to ko dara, viss...nav te ko kaadu uzcelt augstaak par citiem...tikai dazi grib nolikt celtnieku profesiju- da ko vinji te, to tak jebkursh maak, i fliizeet , i tapetiiti pieliimeet, i spakteleet... a vot kjirurgs, jaa tas ir Dievs... tas nekas , ka man daudziem paziistamiem ir kauli nepareizi salikti, nepareizas diagnozes, zaales galigi garaam izrakstiitas utt....blja, pashi uz sevi paskataas , ideaali atradushies!!!

Re: tapešu izcenojums
Autors: jurka ()
Datums: 07/11/2007 15:57

chaapsli,neviens te nenoliek celtnieku profesiju,tikai visiem sen viņi ir uzsituši besi!Tagad jau bija tāda situācija,ka nevis pasūtītājs ir galvenais,bet gan celtnieks,labi,ka tas vienreiz beigsies!

Re: tapešu izcenojums
Autors: spk ()
Datums: 07/11/2007 18:05

Nja, nezinu, vai tiešām esmu stulbs, vai tikai izliekos :) Bet piemērus man vēl nenosauca.
Un, chaapslis, par špaktelēšanu - neesmu gan es ķirurgs, bet arī ne no celtniecības sfēras, un špaktelēt grūti un šķībi man bija pirmās 3 stundas. Pēc tam rezultāts ir "apmierinoši", un vairāk advancēties šinī jomā arī nedomāju. Ar flīzēm līdzīgi.
A par profesiju kā tādu - vakar biju apskatīties viena dzīvokļa izdaiļošanu, kas nupat pēc 2 gadu remonta ir nodots. Izpildījās tur dizaineris :) Rezultāts man ļoti pat patika. Šajos 2 gados daudz nācās dzirdēt par superamatniekiem, kuriem nu būtu tā kā iespēja nopelnīt atbilstošu samaksu par savu baigi kvalificēto darbu un gadiem slīpēto juveliera precizitāti (maksāts tika _daudz_, bet pēc pabeigta darba), bet diemžēl reti kurš ko vairāk par dārgu tapešu dārgu un precīzu pielīmēšanu bija spējīgs nodemonstrēt. Man radās savi secinājumi, lasītāji lai veido savus :) un burbuļu pūtēji no siekalām arī drīkst secināt ...


Re: tapešu izcenojums
Autors: sviestinieks ()
Datums: 08/11/2007 00:38

jurka Wrote:
-------------------------------------------------------

> labi,ka tas vienreiz beigsies!
un kaapeecjuus visi uzskatat ka tas beigsies?
Tas nebeigsies juus vienkaarshi gribat lai tas beidzas :D
Paklausieties celtnieciibu firmu(lielo)taalaakos plaanus,cik man zinaams buuvnieciibas apjomus samazinaat nav plaanots.

Re: tapešu izcenojums
Autors: jurka ()
Datums: 08/11/2007 03:28

nu varbūt lielajām firmām nē,bet tādiem kā Tu darba apjomi jau ie samazinājušies un strādā tik uz iesāktajiem objektiem-lūk tā gudrīt!

Pašreizējā: 4 no 6


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  ********   **     **   ******          ** 
  **   **   **     **  **     **  **    **         ** 
   ** **    **     **  **     **  **               ** 
    ***     **     **  **     **  **   ****        ** 
   ** **    **     **  **     **  **    **   **    ** 
  **   **   **     **  **     **  **    **   **    ** 
 **     **  ********    *******    ******     ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727