UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Pašreizējā: 5 no 6
Re: tapešu izcenojums
Autors: spk ()
Datums: 08/11/2007 03:58

Būvniecība kā tāda, protams, ka nebeigsies.
Beigsies bezpriģels, kad uz celtniecību pavelkas visādi kurpnieki un programmētāji, kas strādāt nemāk, bet kurus pa lielu naudu algo, jo citu nav. Un tādus lielajās firmās netur, ja kas, un par apakšniekiem ar pārsvarā neņem. Šis faktors, domāju, iestāsies ātri.
Cerams (bet ne tik ātri) radīsies arī kāda konkurence starp celtniekiem, kas ja ne kā savādāk (nevar tomēr, pirmoreiz redzot cilvēku, noteikt viņa kvalitātes atbilstību naudai), tad vismaz ļaus pasūtīt tālāk lielus mutes brūķētājus, kas varbūt arī labi pieprot celtniecības lietas, bet rada tāda pirkstus mētājoša supervajadzīga indivīda tēlu, ka brīžiem šķiet - kad viņš būs pabeidzis savu darbu, tad tā māja būs viņa :)
Bet vispār jau tēma bija par tapetēm :D

Re: tapešu izcenojums
Autors: apdare ()
Datums: 08/11/2007 05:13

Posted by: jurka (IP Logged)
Datums: 07/11/2007 08:57


chaapsli,neviens te nenoliek celtnieku profesiju,tikai visiem sen viņi ir uzsituši besi!Tagad jau bija tāda situācija,ka nevis pasūtītājs ir galvenais,bet gan celtnieks,labi,ka tas vienreiz beigsies!
te jurkam taisniba, man pasam ka pietiekami ilgstosam celtniecibas parstavim ari riebjas tie texti - ooo, visi maxa 5 ls pa tapetem, jasak bus prasit vairak - luk tadiem "meistariem" ari beigsies darbs, paliks tie kas jau bija celtnieciba pirms tas liela uzplaukuma, pareizi spk saka - visadi programmetaji un kurpnieki. pats zinu aris dzekus kas uzzinajusi ka var raust piki aizgaja no pamatdarbiem un kulas celtnieciba...

Re: tapešu izcenojums
Autors: R ()
Datums: 08/11/2007 05:36

...nu ir jau tā,ka vajag arī zināt kaut ko no teorijas-nu ne pa velti ražotājs uz špahteles maisa ir uzrakstījis,ka pēc samaisīšanas jāatļauj tai 5 min nostāvēties un tad jāpārmaisa,daudzi gaida? flīžu, vai fasādes līme jāizlieto divu stundu laikā,pofig, ja spainī paliek pāri, pielej ūdeni un nākamā dienā močī tālāk. Nafig tērēties uz grunti,atšķaidīs ar ūdeni,par antiseptiķi vispār nerunāsim,ka tik koks drusku krāsu pamainījis... Ir jau cilvēki, kam ātri pielec, bet daudzi pat ar 10 gadu pieredzi ir galīgi dunduki(piem. taisa logam aili, nu ka līmenis jāizmanto zin , bet ka lenķis arī vajadzīgs viņam pašam nepielec, un tad skaties un brīnies-viena aile uz iekšu ,otra uz āru)...

Re: tapešu izcenojums
Autors: chaapslis ()
Datums: 08/11/2007 07:17

gan jau leto pajeemi kaadu...

Re: tapešu izcenojums
Autors: ciemiņš ()
Datums: 09/11/2007 02:22

Labdien kungi atvainojos ka iejaucos jūsu inteleģentajās sarunās,bet izlasot gribējās
izteikt ari savu viedokli.
Pilnīgi piekrītu par to ,ka liela daļa celtnieku ir līkroči.Kad es remontēju savu dzīvokli,tas bija pirms diviem gadiem,man ari šāds meistars trāpijās.Nolēmu visu izdarīt pats.Iesāku pašam likās labi,bet tad ģimenes un laika trūkuma pēc sapratu,ka līdz otrā bērna piedzimšanai viens neuzspēšu un caur paziņām sāku meklēt palīdzību.
Viens draugs man ieteica cilvēku ar ko bija sadarbojies,vārdā nesaukšu.Atbrauca, iepazināmies,parādiju dzīvokli un pavaicāju,kā viņš novērtē manis izdarīto.Un tad es gandrīz apsēdos,kad viņš sāka stāstīt cik daudz ir izdarīts nepareizi.
Beigās salīgām un divu nedēļu laikā mans dzīvoklis pārvērtās līdz nepazīšanai.Tik labu rezultātu es pat neuzdrīkstējos gaidīt.Toreiz man viņš paprasīja nedaudz vairāk kā citi meistari,bet nevienu brīdi neesmu nožēlojis,ka noalgoju viņu.Šobrīd man jau ir sava māja kurai ir jāveic visi iekšdarbi un es atkal sazvanīju šo pašu meistaru,rīt mums ir tikšanās un domāju algot viņu vēlreiz.
Vecs labs latviešu teiciens:"Skopajs maksā dubultā!"
Un par to celtnieku atalgojuma jautājumu man jums ari viens jautājums:"Cik no jums"neceltniekiem"ir tādi,kas darbā prasot algas pielikumu vai kur citur nav pieminējuši celtniecību?"
Man teiksim padotie regulāri kāds atnāk ar frāzi:"Ja nebūs algas pielikuma iešu strādāt par celtnieku."

Re: tapešu izcenojums
Autors: apdare ()
Datums: 09/11/2007 03:26

he, baigi labais texts ir R. un man loti patika ciemina salidzinajums beigas ;) tur vinam taisniba...

Re: tapešu izcenojums
Autors: IP Logged ()
Datums: 09/11/2007 03:51

Tai frāzei ir standarta pretfrāze: "Ej, tikai neprasies pēc tam atpakaļ" ;)

Re: tapešu izcenojums
Autors: spk ()
Datums: 09/11/2007 04:55

Nu jau vairs draudi ar celtniecību nestrādā :) un tie, kas savulaik draudēja, tagad nedaudz nobijušies :)

Re: tapešu izcenojums
Autors: chaapslis ()
Datums: 09/11/2007 06:02

no ka nobijushies?/ no taa ka vairs netiks pie tevis atpaklalj uz 250 ls algu??/

Re: tapešu izcenojums
Autors: spk ()
Datums: 09/11/2007 17:11

Nē, par 250 nav nobijušies. Bet bija situācija, ka daži tāda visumā viduvēja līmeņa darbinieki ar algu ~800, kas konkrētā uzņēmumā ir aptuveni par 15% augstāka, kā vidēji tirgū (citos uzņēmumos līdzīgā pozīcijā) prasīja +50%, respektīvi, ~1200. Iemesls - urban legend "celtniecībā jebkurš pelna 1500 par neko". Un piesaukta tika _tikai_ celtniecība.
Un zini, tasinība vien ir, es pēdējos pāris gados esmu redzējis nu ļoti daudz konkrēti sūdīgus rezultātus, par kuriem ir samaksāta neadekvāta nauda.
Bet tad ... ažiotāža sāk pierimt. Un uz +15% no vidējās algas tomēr, lai cik tas dīvaini arī nebūtu, ir nedaudz konkurence, pat neskatoties uz to, ka, iespējams, Īrijā par sēnēm maksā vairāk.

Pašreizējā: 5 no 6


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **         *******   **      **        **  **    ** 
 **        **     **  **  **  **        **  ***   ** 
 **        **         **  **  **        **  ****  ** 
 **        ********   **  **  **        **  ** ** ** 
 **        **     **  **  **  **  **    **  **  **** 
 **        **     **  **  **  **  **    **  **   *** 
 ********   *******    ***  ***    ******   **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727