UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dokumenti :  Building.Lv Forums

Līgumi, tāmes, atļaujas, projekti u.c
Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3
Re: Līgums par servitūta ceļa izmantošanu
Autors: binary ()
Datums: 12/05/2016 13:16

Paldies par komentāru. Viss jau ir nokārtots. Vienīgi no VZD vēl nav ziņojuši, ka savā galā visu ierakstījuši (VZD arī papīrus jāiesniedz, lai nepieciešamās izmaiņas veiktu kadastra informācijas sistēmā, kura nav saistīta ar Zemesgrāmatu, info no [m.lvportals.lv]).
(edit: pārbaudīju - status uzrādās kā pabeigts; nezinu gan, kā tas reāli izpaužas kadastra sistēmā)

Mums gan būvvalde atteicās izsniegt būvatļauju, kamēr ar servitūtu viss nebija nokārtots (t.i., zemesgrāmatās nebija redzams). Bet tas jau laikam no pašvaldības atkarīgs.



Labots 1 reizes. Pēdējo reizi labots 12/05/2016 13:24, labojis binary.

Re: Līgums par servitūta ceļa izmantošanu
Autors: Irina A ()
Datums: 12/05/2016 13:37

Es pagaidām neplānoju uz VZD doties, man galvenais, lai Zemesgrāmatā ir ierakstīts, lai Būvvalde redz, ka uz Būvatļaujas izdarītā atzīme ir izpildīta :) Mēs iesniedžam būvprojketu minimālā sastāvā, izsniedza būvatļauju ar atzīmēm, kurai ir jāizpilda, tagad gatavojam tehnisko projektu un izpildam prasītās atzīmes, tad sniegsim otreiz un beigās saņemsim parakstu, ka uz būvatļaujas izdarītās atzīmes ir izpildītas - tautā saucamais sarkanais zīmogs :) Un tad jāsāk rakt..lai gan var arī nerakt :)

Re: Līgums par servitūta ceļa izmantošanu
Autors: binary ()
Datums: 12/05/2016 13:46

Nu man mazliet svarīgi ir, lai arī papīri būtu kārtībā. Ja reiz ir teikts, ka arī kadastros tai infai jābūt, tātad ir jābūt. Šobrīd tas prasīja pusotru stundu un mazliet nervu, pēc gadiem 5-10 tas varētu prasīt mazliet vairāk, ja tur kaut ko sāks kārtot valsts līmenī.

Re: Līgums par servitūta ceļa izmantošanu
Autors: Irina A ()
Datums: 12/05/2016 14:01

Ieraksts zemesgrāmatā arī ir papīru sakārtošana :) A kadastram un zemesgrāmatai ieteiktu sanākt kopā ir izveidot sistēmu, kur dati no zemesgrāmatas automātiski ir pieejami kadastram, jo pašlaik cilvēks dara to darbu, kas būtu jādara šīm abām institūcijām :)

Re: Līgums par servitūta ceļa izmantošanu
Autors: binary ()
Datums: 12/05/2016 14:06

Par to nestrīdos, ka sadarbību starp valsts iestādēm ir jāattīsta, jāuzlabo. Taču nepiekrītu, ka tas atbrīvo iedzīvotājus no viņu pienākumiem.

Re: Līgums par servitūta ceļa izmantošanu
Autors: Irina A ()
Datums: 12/05/2016 14:09

Es piekrītu, ka ir jādara, kas jādara un gan jau, ka pati arī sakārtošu dokumentus ar VZD, bet pagaidām man vajadzīga zemesgrāmata, kad nokārtošu būvatļauju, tad aizstaigāšu uz VZD, kaut vai tāpēc, ka nekad tur neesmu bijusi :)

Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3


Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  ********   **    **  **     **  **     ** 
 **   **   **     **  ***   **  **     **  **     ** 
 **  **    **     **  ****  **  **     **  **     ** 
 *****     ********   ** ** **  *********  **     ** 
 **  **    **         **  ****  **     **  **     ** 
 **   **   **         **   ***  **     **  **     ** 
 **    **  **         **    **  **     **   *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727