UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 5 no 7
Re: Kas jāzina par granulu apkures katliem?
Autors: Minhauzens ()
Datums: 17/03/2011 22:09

Jā viņi paši arī taisa projektu :). Projekts ir rokā :) Tagad tik jānes uz attiecīgo iestādi un jāgaida lēmums. Jā es kļūdījos par datumu, jo ne 21 martā, bet gan 24 martā :) Es protams, kad uztraucos, jo ļoti vēlos dabūt to nelielo atbalstu. Ir iespēja reāli ietaupīt :) SPEC ! Kā tev pašam ar visu šo sokas ??? Kādu kompāniju beigās izvēlējies ???

Re: Kas jāzina par granulu apkures katliem?
Autors: specs ()
Datums: 17/03/2011 23:00

Pats pieņemšu gala lēmumu pēc izstādes apmeklējuma šajās brīvdienās. Es Tev gan ieteiktu pašam izlasīt konkursa nolikumu, jo pieteikumu nevar un nevajag nekur nest, bet gan tas ir jāsūta pa pastu. Ko iekļāvi tajos 3000Ls?

Re: Kas jāzina par granulu apkures katliem?
Autors: Minhauzens ()
Datums: 17/03/2011 23:49

Es to zinu kad jāsūta :D Es tik tā izteicos :D Tu kā vecss čekists pie katra vārda ķeries klāt. Te ir iekļauts : Apsaites materiāli (pārejas, drošības grupa, lodveida ventiļi uc) pamata apsaistei, Cirkulācijas sūknis Wilo Star rs 25-6 180 apkurei, Izplešanās trauks 18 l, Papildmateriāli(Skrūves,konsoles,dībeļi,el.kabeļi) un uzstādīšanas, pieslēgšanas un ieregulēšanas izmaksas (tai skaitā iekārtu darbināšanas apmācības izmaksas). Protams arī pats katls.

Re: Kas jāzina par granulu apkures katliem?
Autors: specs ()
Datums: 18/03/2011 09:20

Vai iekļāvi arī kombinēto boileri, vai atstāsi esošo - ja tāds jau ir?
Kas mani pašu pārsteidza, kad sāku meklēt katlus, tad tas, ka no visas tāmes paša katla cena sanāk ap 60%, viss pārējais ap5saite.

Re: Kas jāzina par granulu apkures katliem?
Autors: Minhauzens ()
Datums: 18/03/2011 17:39

Katla cena gan no visas summas sastāda 70% un pārējie 30% ir uzstādīšanas izmaksas + materiāli. Man paliek vecais boileris. Es tik vecajam katlam blakaam telpā lieku granulu un vienoju kopējā sistēmā. Kā jau teicu, kad slinkuma un aizņemtības brīžos kurināšu granulas, bet visu pārējo laiku darbosies vecais čuguna katls. Čuguna katlu gan šogad izjaukšu un iztīrīšu visas vīlītes :D. Kā teikt ekonomēšu brīžos, kad nebūs naudas :D

Re: Kas jāzina par granulu apkures katliem?
Autors: specs ()
Datums: 18/03/2011 23:06

Ling 25 maksā ap 1800Ls, tātad tas ir 60% no 3000Ls. Sanāk, ka Tev uzstādīšana sarežģīta, ja bez boilera esi aizvilcis līdz 3000Ls. Kāda būs automātika? Tikai āra sensors vai kaut kas papildus? saprotu, ka uz 1500Ls arī nevar pretendēt, jo max atbalsts ir 116Ls uz 1kW, tātad max atbalsts 1450Ls. Tieši dēļ šī maksimuma nav izdevīgi skatīties dārgāko katlu virzienā, jo atbalsta apjoms procentuāli krītas.

Re: Kas jāzina par granulu apkures katliem?
Autors: Minhauzens ()
Datums: 19/03/2011 00:20

Man ar 25 kW pilnibā pietiek apkurinat 140 m2. Es ka jau teicu, kad vienošu klāt vecajai sistēmai un nu tur man šis tas pa jaunam jāliek un jāmaina. Tādēļ arī tās kapeikas ir tik daudz saskrējušas. Nu man nesanāca pilni 3000 Ls, plus no tās summas ir PVN uz 600 Ls :(

Re: Kas jāzina par granulu apkures katliem?
Autors: Nikans ()
Datums: 21/03/2011 16:10

Vai kāds var kaut ko pastāstīt par firmas Ferroli granulu katliem?

Re: Kas jāzina par granulu apkures katliem?
Autors: specs ()
Datums: 22/03/2011 20:32

Nu ko, Minhauzen, gaidīšanas svētki ir sākušies?

Re: Kas jāzina par granulu apkures katliem?
Autors: Minhauzens ()
Datums: 23/03/2011 23:38

Jā :D Šodien nosūtīju lielo saini :D Viss kopā sanāca - 30 lapas :D Tagad tik jaagaida. Tev izdevās visus galus savilkt kopā ? Un pie kāda katla tiki, ja nav noslēpums ??? Kas jauns tika uzzināts izstādē ?

Pašreizējā: 5 no 7


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **     **  **     **        **  ********  
 ***   ***  **     **  **     **        **  **     ** 
 **** ****  **     **  **     **        **  **     ** 
 ** *** **  **     **  **     **        **  ********  
 **     **   **   **   **     **  **    **  **        
 **     **    ** **    **     **  **    **  **        
 **     **     ***      *******    ******   **        

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727