UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 21 no 21
Re: Ventilācija ar rekuperāciju privātmājai
Autors: NAN11 ()
Datums: 27/10/2018 13:48

Tad kā ir - var vzi nevar pievienot rekuperacijai specīgos nosūcējus no virtuves un vannasistabas? Tām ir siltākie gaisi.
Un otrs jautājums - vai pieplūdi var likt otrā stāvz istabas, bet nosūci - pirmajā stāvā? Starp stāviem liela atvērta trepju telpa.

Re: Ventilācija ar rekuperāciju privātmājai
Autors: Grigorijs ()
Datums: 18/10/2022 16:30

Sveiks,
firmas kas uzstāda ventilāciju sadarbojās ar iekārtu piegādātājiem.
Pameklē enervent . lv
Galvenais ieplānot pareizi un izvēlēties kvalitatīvus/ilgmūžīgus materiālus un iekārtas.

Pašreizējā: 21 no 21


Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
       **   ******   **     **  ********  ******** 
       **  **    **  ***   ***  **           **    
       **  **        **** ****  **           **    
       **  **        ** *** **  ******       **    
 **    **  **        **     **  **           **    
 **    **  **    **  **     **  **           **    
  ******    ******   **     **  ********     **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.